27 września 2023

Arkadiusz Zuzia o meczu z Victorią Porąbka Uszewska

Arkadiusz Zuzia (zawodnik Okocimskiego II Brzesko): -„Uważam, że w tym meczu zdominowaliśmy rywala, a w szczególności w pierwszej połowie, gdzie stworzyliśmy  kilkanaście sytuacji podbramkowych. W drugiej odsłonie meczu przeciwnicy stanęli w jedenastu na swojej połowie co miało wpływ na ilość tych sytuacji, których w tej części meczu było mniej. Mimo to staraliśmy się budować grę od tyłu, czyli to co najbardziej nas cechuje.

Jeszcze w pierwszej połowie mogliśmy zamknąć spotkanie bo na prawdę tych sytuacji było mnóstwo. Okazję do zdobycia bramek mieliśmy także w drugiej połowie, gdzie w końcówce meczu wypracowaliśmy dwie stuprocentowe sytuację. Niestety nie udało się zmienić wyniku, ale cieszy nas kolejne zwycięstwo jakie notujemy w tej lidze.”

11 września 2022

Jarosław Ulas o meczu z Unią Oświęcim

Jarosław Ulas (trener Okocimskiego Brzesko): -„Jestem pełen podziwu dla zawodników bo zdołali się podnieść po tych wszystkich niepowodzeniach i wygrać mecz na trudnym terenie z bardzo dobrą drużyną. Trzy punkty bardzo nas cieszą i uważam, że z przebiegu meczu zasługiwaliśmy na to zwycięstwo.

Sam mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny dążyły do wygranej i miały swoje sytuacje. My zagraliśmy z pasją i wielkim zaangażowaniem w składzie, który zdominowała młodzież. Nie odpuszczaliśmy żadnej piłki, staraliśmy się atakować wysoko i jedna z takich akcji przyniosła nam bramkę. Mieliśmy 2-3 sytuacje stuprocentowe. Następnym razem musimy być bardziej skuteczni.

Po kompletnie nieudanym meczu z Niedzieliskami zdecydowałem się nie zabrać kilku doświadczonych zawodników na mecz z Unią Oświęcim. Musiałem wprowadzić trochę świeżej krwi i pobudzić tą drużynę. Ta decyzja nie wszystkim się spodobała ale wszystko co robię, robię dla dobra zespołu. Nikogo nie skreślam, wysyłam tylko sygnał do wszystkich zawodników, że nazwiska nie grają. Nie wiem czy te zmiany były kluczowe, ale mecz wygraliśmy więc pewne odpowiedzi nasuwają się same. Nic tak nie rozwija drużyny jak rywalizacja na pozycjach i ciężka praca na treningach.”

3 września 2020

Tomasz Rogóż o meczu z Unią Tarnów

Tomasz Rogóż  (trener CANPACK Okocimski): -„W drugiej połowie musieliśmy bardziej przycisnąć rywala, gdyż nie mieliśmy nic do stracenia. Po drugie Unia grała o jednego zawodnika mniej. Niestety zabrakło nam wykończenia, ostatniego podania i przez co nie udało się przynajmniej zremisować tego spotkania. Uważam, że nie którym zawodnikom brakowało trochę spokoju ale przede wszystkim doświadczenia.

Udaje się nam strzelić bramki, niestety mecz się nie kończy po pierwszej połowie czy po kilkunastu minutach po strzeleniu gola. Tak jak powiedziałem, brakuje nam doświadczenia na pewno chłopaki muszą jeszcze trochę się ograć w tej lidze. Nie ukrywam, że brakuje nam również szczęścia, które w sporcie jest bardzo istotne. W tym sezonie przydarzyło się nam już kilka razy, że traciliśmy punkty w doliczonym czasie gry.

Chcemy punktować w każdym meczu. I do tej pory zawsze nam czegoś brakowało by zdobyć choćby jeden punkt. Nie poddajemy się, będziemy szukać ich w kolejnych spotkaniach. Na ten moment mamy skład taki jaki mamy. Posiadamy bardzo dużo juniorów, kilku zawodników od nas odeszło, a teraz doszły również kontuzję. Dziś np. z powodu urazu nie mógł zagrać Przemek Bury, a Maciek Pawlik dojeżdża do nas z zagranicy. Wcześniej wypadli Jakub Ogar oraz Michał Grzesicki, którzy byli również podstawowymi zawodnikami. Uzupełniamy braki młodymi zawodnikami naszej Akademii, jednak oni potrzebują czasu bo nie są wstanie przeskoczyć gry z juniora do gry w IV lidze.

Mimo to bardzo dobrze w tym sezonie radzi sobie Bartłomiej Mochel oraz Mateusz Cięciwa ale pozostałym musimy dać czas i to było dziś widać, bo wydaje mi się że ten mecz mogliśmy przynajmniej zremisować. W drugiej połowie mieliśmy przewagę, mieliśmy kilka sytuacji ale niestety brakło konkretów czyli bramek.”