7 czerwca 2026

Rezerwy: Okocimski pokonuje lidera rozgrywek!

7 czerwca 2026

Zwycięstwo w ostatnim domowym meczu!

5 czerwca 2026

Okocimski rozkłąd jazdy

18 sierpnia 2011

Mobilizacja w obozie rywala

W sobotę (20 sierpnia) Okocimski KS Brzesko wyjedzie do Boguchwały, aby zmierzyć się z Resovią Rzeszów, w ramach 5 kolejki 2 Polskiej Ligi gr. wschodniej. Najbliższy rywal „Piwoszy” przed startem sezonu uważany był za jednego z głównych pretendentów do awansu. Z początku ligowych zmagań kibice Resovii nie mogą być jednak zadowoleni. Rzeszowianie po czterech kolejkach … Czytaj dalej Mobilizacja w obozie rywala

18 sierpnia 2011

"19-stka jest bardzo równa"

Prezentujemy wypowiedzi trenerów z konferencji prasowej: Dominika Nowaka (Polkowice) oraz Krzysztofa Łętochy (Okocimski) po spotkaniu w ramach I rundy Pucharu Polski z Górnikiem Polkowice, które zakończyło się zwycięstwem Okocimskiego dopiero po serii rzutów karnych. Cieszę się, że mimo wszystko zespół podniósł się w drugiej połowie i w końcówce zdobył dwie bramki. Karne to wiadomo loteria. … Czytaj dalej "19-stka jest bardzo równa"

16 sierpnia 2011

Okocimski w 1/16 Pucharu Polski !

Okocimski KS Brzesko po rzutach karnych pokonał pierwszoligowego Górnika Polkowice, awansując tym samym do 1/16 Pucharu Polski. „Piwosze” powtórzyli sukces z sezonów 2005/2006 oraz 2009/2010, kiedy to kolejno rywalizowali z Lechem Poznań i Arką Gdynia. Zobaczymy na kogo tym razem trafi klub z Okocimskiej 34. Gospodarze rozpoczęli to spotkanie z wysokiego „C”. Od samego początku … Czytaj dalej Okocimski w 1/16 Pucharu Polski !

15 sierpnia 2011

Bez Oświęcimki i Głaza na Górnik Polkowice

Znamy już 18-osobową kadrę, którą desygnował trener Krzysztof Łętocha na spotkanie w ramach 1 rundy Pucharu Polski, z Górnikiem Polkowice. Zabraknie w niej kontuzjowanego Michała Oświęcimki (mięsień dwugłowy) oraz Sebastiana Głaza. Do składu natomiast powraca Tomasz Baliga. Informujemy także, że na naszym serwisie zostanie przeprowadzona Relacja LIVE. Początek o godz. 16:45. Kadra: Dawid Mieczkowski, Aleksander … Czytaj dalej Bez Oświęcimki i Głaza na Górnik Polkowice

15 sierpnia 2011

Powtórzyć sukces sprzed dwóch lat

Już jutro (16 sierpnia godz. 17) Okocimski KS Brzesko podejmować będzie „u siebie” Górnika Polkowice. Mecz ten odbędzie się w ramach I rundy Pucharu Polski 2011. Pierwszoligowiec po trzech spotkaniach zgromadził na swoim koncie 3 punkty. Złożyły się na to remisy z Pogonią Szczecin (1:1), Wartą Poznań (0:0) oraz Dolcanem Ząbki (1:1). Długo przed sezonem … Czytaj dalej Powtórzyć sukces sprzed dwóch lat

15 sierpnia 2011

Wywiad z Prezesem Okocimskiego

Prezentujemy wywiad Prezesa Okocimskiego KS Brzesko – Czesława Kwaśniaka dla Małopolskiej Telewizji Kablowej. Tematem głównym rozmowy był zwycięski mecz z Sokołem Sokółka (3:1),poczynione prace remontowe na stadionie przy Okocimskiej 34 oraz plany na najbliższą przyszłość. Z Prezesem „Piwoszy” rozmawiał Roman Kieroński. Materiał: MTK

14 sierpnia 2011

Juniorzy starsi zaczynają od zwycięstwa

Juniorzy starsi Okocimskiego KS Brzesko zaczynają zmagania Małopolskiej Ligi Juniorów od zwycięstwa z Iskrą Brzezinka 2:1. Dzięki trenerowi Markowi Małysie sędziowie nie odwołali tego spotkania i nie przyznali walkowera drużynie z Brzeska, pozwalając na rozegranie meczu. Sędziowie po odczekaniu regulaminowych 15 minut odgwizdali koniec zawodów, a kiedy opuszczali boisko, autokar z gośćmi wjechał na stadion. … Czytaj dalej Juniorzy starsi zaczynają od zwycięstwa

14 sierpnia 2011

Podsumowanie 4 kolejki

Bardzo korzystnie ułożyły się spotkania w ramach 4 kolejki 2 Polskiej Ligi gr. wschodniej dla Okocimskiego KS Brzesko. Dzisiaj pierwsze punkty straciła Pogoń Siedlce, przegrywając na wyjeździe z Garbarnią 0:1, która po słabym starcie złapała „wiatr w żagle”. Kolejnej porażki doznał najbliższy rywal Okocimskiego – Resovia Rzeszów (0:1). Tym razem musieli uznać wyższość Pelikana Łowicz. … Czytaj dalej Podsumowanie 4 kolejki

Sponsor Sponsor Okocimskiego MTM
Sponsor
Sponsor
Partner medialny

Nadchodzące spotkanie

Copyright © 2026 Okocimski Brzesko.