Trener Mateusz Krokosz po meczu z Orłem Dębno
Mateusz Krokosz (Trener Okocimskiego II Brzesko): -„Myślę, że ten mecz to dobre podsumowanie całego roku. Runda wiosenna była w naszym wykonaniu naprawdę udana, natomiast jesień miała charakter nierówny – momenty bardzo dobre przeplatały się ze słabszymi. Liczyliśmy, że po serii czterech zwycięstw pójdziemy za ciosem, jednak dwa ostatnie mecze przed spotkaniem z Orłem nam nie … Czytaj dalej Trener Mateusz Krokosz po meczu z Orłem Dębno