Rezerwy po pierwszym treningu
W poniedziałek 10 lipca na boisku treningowym przy ul. Mickiewicza odbył się pierwszy trening drugiego zespołu Okocimskiego, który tym samym rozpoczął przygotowania do nowego sezonu ligi okręgowej. Na pierwszych zajęciach szkoleniowiec Sebastian Klimczyk miał do dyspozycji 17 zawodników. Poniedziałkowy trening opierał się w głównej mierze na zajęciach z piłką. Pod koniec zajęć zespół rozegrał krótka … Czytaj dalej Rezerwy po pierwszym treningu