11 lipca 2023

Rezerwy po pierwszym treningu

W poniedziałek 10 lipca na boisku treningowym przy ul. Mickiewicza odbył się pierwszy trening drugiego zespołu Okocimskiego, który tym samym rozpoczął przygotowania do nowego sezonu ligi okręgowej. Na pierwszych zajęciach szkoleniowiec Sebastian Klimczyk miał do dyspozycji 17 zawodników. Poniedziałkowy trening opierał się w głównej mierze na zajęciach z piłką. Pod koniec zajęć zespół rozegrał krótka … Czytaj dalej Rezerwy po pierwszym treningu

10 lipca 2023

PP: Mecz I rundy 23 lipca

Ustalono dokładny termin meczu I rundy okręgowego Pucharu Polski, w którym drugi zespół Okocimskiego Brzesko zmierzy się z Jastrząb Łoniowa. Spotkanie wyznaczono na 23 lipca o godzinie 17:00 na boisku w Łoniowej. I RUNDA (mecze 22/23 lipca 2023 roku) VICTORIA Porąbka Uszewska – ARKADIA Olszyny GROM Sufczyn – IVA Iwkowa VICTORIA Bielcza – SOKÓŁ Maszkienice … Czytaj dalej PP: Mecz I rundy 23 lipca

6 lipca 2023

PP: Jastrząb Łoniowa rywalem drugiej drużyny Okocimskiego

Dziś o godzinie 17:00 w siedzibie PPN Brzesko odbyło się losowanie I rundy okręgowego Pucharu Polski. Rywalem drugiej drużyny Okocimskiego został przedstawiciel brzeskiej B-klasy Jastrząb Łoniowa. Spotkanie rozegrane zostanie 22/23 lipca na boisku w Łoniowej. W II rundzie do rywalizacji przystąpi Orzeł Dębno, Korona Niedzieliska oraz pierwszy zespół Okocimskiego Brzesko. Pary I rundy: Victoria Porąbka … Czytaj dalej PP: Jastrząb Łoniowa rywalem drugiej drużyny Okocimskiego

1 czerwca 2023

Rezerwy: Godne pożegnanie z A-klasą

W środę 31 maja druga drużyna Okocimskiego Brzesko rozegrał swój ostatni ligowy mecz w brzeskiej A-klasie. Rywalem podopiecznych trenera Sebastiana Klimczyka była Olimpia Bucza, która na własnym boisku przegrała 0:8. Bramki dla przyjezdnych zanotowali: Szymon Kozieł, Kacper Szpila oraz dwukrotnie Raul Kotarba, Sebastian Pasek oraz Dawid Kurek. Spotkanie mimo wysokiego wyniku mogło zakończyć się jeszcze … Czytaj dalej Rezerwy: Godne pożegnanie z A-klasą

29 maja 2023

Sebastian Klimczyk o meczu z LKS Uszew

Sebastian Klimczyk (trener Okocimskiego II Brzesko): -„Celem nadrzędnym na dzisiejsze spotkanie było zdobycie trzech punktów. Nie chcieliśmy się tu bawić w kalkulacje, chcieliśmy udowodnić swoją wartość. Ustaliśmy w szatni, że wychodzimy do rywala bardzo wysoko i bardzo mocno. Chcieliśmy udokumentować, że nasze miejsce w tabeli nie jest przypadkowe i uważam, że dziś udało się nam … Czytaj dalej Sebastian Klimczyk o meczu z LKS Uszew

28 maja 2023

Rezerwy Okocimskiego awansowały do ligi okręgowej!

Mamy to! Rezerwy Okocimskiego Brzesko na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek brzeskiej A-klasy zagwarantowały sobie awans do ligi okręgowej. „Kropkę nad i” zawodnicy postawili w niedzielnym spotkaniu, pokonując wicelidera LKS Uszew wynikiem 3:0.  Strzelcami bramek w tym spotkaniu zostali: Szymon Kozieł oraz dwukrotnie Dawid Kurek. Po 24. kolejkach zespół trenera Sebastiana Klimczyka ma na swoim … Czytaj dalej Rezerwy Okocimskiego awansowały do ligi okręgowej!

28 maja 2023

Rezerwy: Mecz o awans

W niedzielę 28 maja o godzinie 17:30 drugi zespół Okocimskiego podejmie przed własną publicznością LKS Uszew. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku. Niedzielne spotkanie będzie meczem na szczycie brzeskiej A-klasy, w którym zmierzy się lider rozgrywek Okocimski Brzesko oraz wicelider LKS Uszew. Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek podopieczni trenera … Czytaj dalej Rezerwy: Mecz o awans

22 maja 2023

Rezerwy o krok od awansu

W niedzielne popołudnie zespół trenera Sebastiana Klimczyka w ramach 23. kolejki brzeskiej A-klasy, rozegrał wyjazdowe spotkanie Tymonem Tymowa. Po regulaminowym czasie gry z wyniku bardziej cieszyli się zawodnicy z Brzeska, którzy wygrali wynikiem 2:0. Bramki w tym meczu zdobyli Wiktor Włodek oraz Patryk Jawień. Dzięki wygranej Okocimski utrzymał pięciopunktową przewagę nad wiceliderem z Uszwi, który … Czytaj dalej Rezerwy o krok od awansu