15 kwietnia 2026

KOMUNIKAT KLUBU

W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że jako Zarząd Okocimskiego Klubu Sportowego zmuszeni jesteśmy wyłączyć z użytkowania trybunę główną na stadionie miejskim przy ul. Okocimskiej 34. Decyzja nasza podyktowana jest złym stanem technicznym trybuny spowodowanym wieloletnim użytkowaniem oraz naturalną degradacją, a tym samym troską o bezpieczeństwo kibiców przybywających na rozgrywane mecze.

O dalszych decyzjach odnośnie dostępności trybuny będziemy informować na bieżąco, po wypracowaniu stanowiska z Właścicielem obiektu, którym jest Gmina Brzesko.

 Z poważaniem
Zarząd Okocimskiego Klubu Sportowego

Komentarze