Wychowanek AP CANPACK Okocimskiego Brzesko, Szymon Mida po bardzo dobrych występach na szczeblu III-ligowym będzie miał okazję pokazać swoje piłkarskie umiejętności w pierwszoligowej Odrze Opole. 18-letni pomocnik na zaplecze ekstraklasy trafił po czteroletniej grze w Unii Tarnów.
Swoje piłkarskie kroki Szymon stawiał w naszej Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski Brzesko, z której w sierpniu 2020 roku przeniósł się do grup młodzieżowych tarnowskiej Unii. Zawodnik z Odrą Opole podpisał dwuletni kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
Szymonowi życzymy samych piłkarskich sukcesów oraz jak najszybszego debiutu w barwach nowego klubu.
Zdjęcia: www.odraopole.pl
Źródło: własne/odraopole.pl
