7 września 2023

Zakończenie aktywnych wakacji

Za nami III cykl Aktywnych Wakacji zorganizowany przez AP CANPACK Okocimski Brzesko. Zajęcia sportowe odbywały się w ciągu ostatnich tygodni sierpnia. Przez pięć dni w zajęciach sportowych oraz zabawach wzięło udział ponad 600 dzieci z roczników 2013-2018. Oprócz gry w piłkę nożną na stadionie miejskim, dzieci miały również okazję do gry w koszykówkę i kręgle. Każdego dnia uczestnicy mieli również zorganizowany czas na lody, przekąski, napoje, spacery oraz zabawę na placu zabaw. Codziennie o bezpieczeństwo oraz organizację czasu czuwało od 12 do 14 opiekunów oraz trenerów.

W sobotę 2 września nastąpiło zakończenie Aktywnych Wakacji. Tym razem dzieci oprócz gry w piłkę i sportowych atrakcji miały do dyspozycji dmuchańce, dmuchanego darta oraz kule Bumper Ball. Dobrą zabawę zapewniały dodatkowo animatorki, które organizowały m.in. malowanie twarzy, przeciąganie liny, tańce z chustą oraz dużo rozmaitych zabaw. W tym dniu wszyscy uczestnicy mogli zajadać watę cukrową, popcorn oraz kiełbaski z grilla.

Na pożegnanie Zarząd Klubu wręczył wszystkim dzieciom upominki, które z pewnością przydadzą się nie tylko na treningi ale również w codziennych zabawach.

Komentarze