3 sierpnia 2023

Pucharowe spotkanie z Arkadią Olszyny

W piątek 4 sierpnia drugi zespół Okocimskiego rozegra spotkanie pucharowe w ramach 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Sebastiana Klimczyka na własnym terenie podejmą Arkadię Olszyny. Spotkanie rozegrane zostanie o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku. Głównym arbitrem piątkowych zawodów zostanie Krystian Chrabąszcz, z kolei jego asystentami liniowymi będą Sławomir Hołda oraz Marcin Michta.

Arkadia Olszyny to ligowy rywal drugiego zespołu Okocimskiego w nadchodzących rozgrywkach ligi okręgowej. Poprzedni sezon zawodnicy trenera Mieczysława Żaby zakończyli ligowe zmagania na siódmym miejscu z dorobkiem 30 punktów na koncie (8 zwycięstw, 6 remisów oraz 12 porażek). Przygodę w tegorocznej edycji Pucharu Polski ekipa z Olszyn rozpoczęła spotkaniem w I rundzie mierząc się wówczas z Victorią Porąbką Uszewską. Mecz ten zakończył się pewnym zwycięstwem zawodników z Olszyn, którzy wygrali rezultatem 6:3.

W drugim meczu Arkadia zmierzyła się z LKS Poręba Spytkowska. Spotkanie to po regulaminowym czasie gry zakończyło się wynikiem 3:3, i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była seria rzutów karnych. Element ten lepiej wykonywała Arkadia, która pokonała gości wynikiem 4:1.

Podopieczni trenera Sebastiana Klimczyka do piątkowego meczu przystąpią po dwóch pewnych zwycięstwach jakie zanotowali z Jastrzębiem Łoniowa (11:0) oraz z Rylovią II Rylowa (3:0).  Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy będą chcieli podtrzymać zwycięską passę i awansować do półfinału okręgowego Pucharu Polski.

Komentarze