22 lipca 2023

Siedem bramek w meczu z Igloopolem

W piątkowe popołudnie zespół trenera Sebastiana Sępka udał się do Dębicy na swój drugi mecz sparingowy. Rywalem Piwoszy był miejscowy Igloopol, który pokonał gości wynikiem 4:3. Bramki dla gospodarzy zanotował Marcin Stefanik oraz trzykrotnie zawodnik testowany. Z kolei bramkami dla Okocimskiego podzielili się: Marcel Kubala, Mateusz Cięciwa oraz Jakub Ogar, który pokonał bramkarza gospodarzy z rzutu karnego.

Piątkowe spotkanie mogło się podobać, bo jak na mecz sparingowy było w nim bardzo dużo walki i zaangażowania. Żaden z zawodników nie zamierzał również odstawiać nogi w walce o piłkę co, w niektórych przypadkach przepłacił ujrzeniem żółtej kartki.

Pierwszego gola w meczu zdobyli gospodarze, jednak Okocimski nie zamierzał biernie przyglądać się poczynaniom boiskowym i również zaczął trafiać do siatki rywali. Dokonał tego trzykrotnie, doprowadzając do rezultatu 3:1. Warto wspomnieć, że ładną bramką w meczu popisał się Mateusz Cięciwa, który z narożnika pola karnego nie dał szans golkiperowi z Dębicy, posyłając piłkę w okienko bramki.

Niestety później do głosu doszli miejscowi, którzy zanotowali dwie szybkie bramki doprowadzając do remisu. Decydującą bramkę Igloopol zdobyłna kilka minut przed końcem spotkania, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 4:3.

Seniorzy – sparing #2
Igloopol Dębica – Okocimski Brzesko 4:3
Bramki: Marcin Stefanik, zawodnik testowany x3 – Marcel Kubala, Mateusz Cięciwa, Jakub Ogar (k).

Okocimski KS: Tomasz Jagiełka – Piotr Czerwiński, Daniel Kaciczak, Michał Siudut, Chawkat Zakareya, Patryk Jawień, Mateusz Cięciwa, Jakub Hebda, Marcel Kubala, Oliwier Okas, Jakub Ogar oraz Igor Uryga, Szymon Kozieł, Piotr Pitaś.

Komentarze