9 maja 2023

Sebastian Sępek o niedzielnym meczu

Sebastian Sępek (trener Okocimskiego Brzesko): -„Jestem bardzo dumny z postawy moich zawodników, zostawili dziś mnóstwo zdrowia na boisku. Walczyli na tyle ile im serducho pozwoliło. Dziś zrobiliśmy swoje 100 procent, które mogliśmy wycisnąć z tego meczu. Jestem zadowolony z tego co widziałem, bo tak na prawdę Ci chłopcy z każdym meczem rosną, zostawiając dużo zdrowia na boisku.

Powtarzam to i teraz też to zrobię, ich praca będzie owocowała nie tu i teraz, lecz w za chwile. Widać po nich, że z każdym spotkaniem stają się co raz lepsi. Mają chęć gry, chęć rozwoju i pójścia do przodu. Oczywiści jeszcze kilka błędów popełniają, ale kto tego nie robi. Mają sporo do osiągnięcia w najbliższej przyszłości.

W Dalinie pod koniec tygodnia była zmiana trenera i nie mógł zbyt wiele popracować z zawodnikami, więc tak na prawdę ciężko było określi czego możemy się spodziewać po tym zespole. Jedno na pewno wiedzieliśmy, że Dalin będzie chciał mocno ruszyć i zrehabilitować za te wszystkie wcześniejsze porażki. Patrząc również na tabeli będzie chciał to osiągnąć z nami, bo teoretycznie powinno być to najłatwiejszy mecz żeby przełamać serię porażek.

Dziś byliśmy sobą. Cieszymy się  z punktu, jednak w przyszłości w takich meczach będziemy mieć więcej chłodnej głowy i zdobędziemy trzy punkty.”

Komentarze