W sobotnie popołudnie w ramach 21. kolejki brzeskiej A-klasy zespół trenera Sebastiana Klimczyka rozegrał spotkanie z Pagenem Gnojnik. Mecz mimo prowadzenia Okocimskiego zakończyło się jego porażką, kończąc ostatecznie wynikiem 1:2. Bramki dla miejscowych zdobyli: Mikołaj Szot oraz Piotr Krzyszkowski, który zdobył decydującą bramkę w ostatniej akcji meczu. Jedyne trafienie dla przyjezdnych zanotował z kolei Filip Czech.

Sobotnie spotkanie było wyzwaniem dla obu drużyn, gdyż warunki boiskowe jakie zastali pozostawiały sporo do życzenia. Mimo to były one takie same dla obu zespołów, w których lepiej odnaleźli się miejscowi. Mimo to pierwszą bramkę w meczu zanotował zawodnik Okocimskiego Filip Czech, który wykorzystał dośrodkowanie Karola Cieśli i uderzeniem od poprzeczki pokonał Rafała Lisa.
Miejscowi odpowiedzieli jeszcze przed przerwą, a dokładnie Mikołaj Szot, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wykonanego przez Jarosława Górkę doprowadził do wyrównania.
Okocimski najlepszą okazję do zdobycia bramki miał w 87 minucie meczu. Wówczas rzut rożny wykonywał Michał Zydroń posyłając piłkę idealnie na głowę Patryka Gawora, który z okolicy 5 metra oddał groźny strzał na bramkę. W tej sytuacji bardzo dobrą interwencją popisał się golkiper z Gnojnika.
Gospodarze w doliczonym czasie gry mieli rzut wolny w okolicach pola karnego Okocimskiego. Na wykonanie stałego fragmentu gry zdecydował się Jarosław Górka, który ponownie precyzyjnie dośrodkował w pole karne, w którym najlepiej odnalazł się Piotr Krzyszkowski, pokonując strzałem z głowy Karola Jurkiewicza. Zawodnicy z Brzeska nie zdołali wznowić gry, gdyż sędzia główny zakończył spotkanie, po którym trzy punkty zostały w Gnojniku.
Sobotnia porażka była drugą z rzędu przegraną Okocimskiego w rundzie wiosennej. Mimo to zespół utrzymał pozycję lidera, jednak przewagę nad wiceliderem z Uszwi zmalała do dwóch punktów.

Rezerwy (Brzeska A-klasa)
Pagen Gnojnik – Okocimski II Brzesko 2:1
Bramki: Mikołaj Szot 43, Piotr Krzyszkowski 93 – Filip Czech 21.
Żółte kartki: Piotr Krzyszkowski x2, Karol Cichoński, Daniel Jaje, Kamil Kośmider – Michał Zydroń, Raul Kotarba.
Czerwona kartka: Piotr Krzyszkowski.
Sędzia: Michał Fudala (KS Brzesko).
Widzów: 100.
Gnojnik: Rafał Lis – Mateusz Stanuszek (75′ Tomasz Kopeć), Daniel Jaje, Patryk Musiał (46′ Łuksza Górka), Jarosław Górka, Marcin Misina (80′ Kamil Kośmider), Karol Cichoński, Mikołaj Szot, Mateusz Gazda, Tomasz Zapiór, Piotr Krzyszkowski.
Rezerwa: Jakub Pawełek, Kamil Kośmider, Marek Wrona, Łukasz Górka, Robert Rubin,Tomasz Kopeć.
Trener: Rafał Hebda.
Asystent: Arkadiusz Gemza.
Kierownik drużyny: Mateusz Zych.
Okocimski KS: Karol Jurkiewicz – Filip Czech (25′ Michał Zydroń), Hubert Wągroda, Wiktor Włodek, Sebastian Pasek (81′ Kamil Marecik), Dawid Kurek (46′ Szymon Kozieł), Igor Uryga (46′ Patryk Gawor), Piotr Broszkiewicz (46′ Raul Kotarba), Karol Cieśla, Kacper Szpila (46′ Krzysztof Krupa), Konrad Kuliszewski.
Rezerwa: Bartłomiej Martyka, Radosław Curyło, Patryk Gawor, Szymon Kozieł, Michał Zydroń, Raul Kotarba, Kamil Marecik, Krzysztof Krupa.
Trener: Sebastian Klimczyk.
Kierownik drużyny: Kamil Hebda.
