1 maja 2023

Sebastian Sępek o meczu z LKS Jawiszowice

Sebastian Sępek (trener Okocimskiego Brzesko): -„Szybko stracone bramki w pewnym sensie ustawiły przebieg spotkania, aczkolwiek byliśmy w stanie odpowiedzieć pod koniec pierwszej połowy golem na 2:1. Oprócz tej bramki mieliśmy swoje sytuację, w których mogliśmy się pokusić o ich wykończenie. Trzeba docenić klasę rywala, bo na pewno piłkarsko bardzo dobrze się prezentował.

Uważam, że wyszliśmy na ten mecz odważnie, mając swoje sytuację w późniejszej fazie spotkania. Chcieliśmy stwarzać traszkę więcej problemów przeciwnikowi na jego połowie. Niestety sam początek meczu nam nie wyszedł, ale mimo to mogliśmy się pokusić o lepszy wynik.

Momentami mieliśmy na prawdę sporo szczęścia, jednak powtórzę to jeszcze raz, my też owe sytuacje mieliśmy i nie było tak, że nie istnieliśmy w tym meczu. Uważam, że przy większej precyzji w tych sytuacjach można byłoby coś więcej wyciągnąć. Mimo porażki jestem dumny z zawodników, bardzo ambicjonalnie podeszli do tego meczu zostawiając sporo zdrowia. Pokazali, że potrafią grać i to z dobrym przeciwnikiem jakim dziś był LKS Jawiszowice.

Trzeba jednak sobie powiedzieć jasno o jakie cele gramy my, a o jakie przeciwnik. Uważam, że Jawiszowice zasłużenie zajmują trzecie miejsce w tej lidze. Maja bardzo dobrą i wyrównana kadrę. Uważam, że my na tle takiego rywala nie wyglądaliśmy źle.”