29 kwietnia 2023

Rezerwy zmierzą się z Kłosem Łysa Góra

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku swój mecz rozegra druga drużyna Okocimskiego, która w ramach 20. kolejki brzeskiej A-klasy zmierzy się z Kłosem Łysa Góra. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Zespół z Łysej Góry obecnie plasuje się na 10 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 19 punktów. Na ten dorobek uzbierało się sześć zwycięstw oraz jeden remis. Na swoim koncie zespół ma również 11 porażek, w których musiał uznać wyższość rywali. Jeśli chodzi o bilans bramkowy zespołu to zatrzymał się on obecenie na wyniku 36:71.

W ostatniej kolejce podopieczni trenera Marcina Olszaka ulegli przed własną publicznością drużynie z Uszwi wynikiem 1:3. Jedynego gola dla gospodarzy zanotował w 33 minucie meczu Damian Bodzioch. Z kolei bramki na wagę trzech punktów zdobył Piotr Pabina, który strzelił wszystkie trzy gole.

W rundzie jesiennej w meczu obu zespołów skuteczniejsi byli zawodnicy Okocimskiego, którzy pokonali ekipę z łysej Góry wynikiem 6:0. Autorami bramek zostali wówczas: Raul Kotarba, Dawid Kurek oraz dwukrotnie Hubert Smulski i Marcel Kubala.

Podopieczni trenera Sebastiana Klimczyk do sobotniego meczu przystąpią po wysokiej wygranej na d Spółdzielca Grabno, którą pokonali wynikiem 6:3. Dzięki wygranej zespół utrzymał trzy punktową przewagę nad wiceliderem z Uwszi, który nie odpuszcza walki o awans do ligi okręgowej.

Komentarze