3 kwietnia 2023

Wypowiedzi po meczu z Kalwarianką

Sebastian Sępek (Trener Okocimskiego Brzesko): -„Dziś kończymy bez punktów, ale powtarzam to po meczu z Ryczowem, że w pewnych sytuacjach musimy być bardziej dojrzalsi. Uważam, że bramka na 2:2, wynikała z naszego braku koncentracji, lepiej mogliśmy się również zachować przy trzeciej straconej bramce. Powtarzam to zawsze, że każdy moment w meczu jest ważny i zawsze musimy być skupieni. Uważam, że chłopaki  bardzo dobrze się zaprezentowali za równo w pierwszej jak i w drugiej połowie.  Pozytywną reakcja była również gra po straconej pierwszej bramce i tu trzeba ich za to pochwalić. Rozumiem, że to nie przynosi punktów, nie daje wyniku oraz wyczekiwanego rezultatu ale uważam, że dziś było dobrze.

Może będę się powtarzał i będzie to brzmieć jak stara śpiewka, ale będziemy pracować i nadal będziemy poprawiać elementy, które nie funkcjonują tak jak powinny. Jest to jednak proces, który za jakiś czas zaowocuje.

Nie będę ukrywał, że przygotowywaliśmy się na ten mecz najlepiej jak tylko potrafimy. Na sytuację, które były potrafiliśmy w jakiś sposób zareagować, odpowiednio się ustawić i wybronić. Szukaliśmy również swoich szans, których było sporo, a w szczególności w pierwszej połowie. Szkoda wyniku, ale dziś o stracie punktów zaważyły pojedyncze sytuacje. Mimo wszystko trzeba pochwalić zespół za całość, natomiast musimy doszlifować te elementy, które dziś zaważyły o stracie punktów.”

Konrad Kuliszewski (Zawodnik Okocimskiego Brzesko): -„Uważam, że pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Fajnie weszliśmy w mecz, agresywnie grając jak najwięcej piłek do przodu. Dobre wybory były również podejmowane przez nas, jednak szkoda tych kilku sytuacji, które mieliśmy i gdybyśmy je wykorzystali to mogliśmy ten mecz zamknąć. Niestety zaczynamy drugą połową i znowu pojawia się brak koncentracji. Do tych wszystkich kluczowych sytuacjach powinniśmy trochę z chłodniejszą głową podchodzić, bo właśnie te elementy później decydują o losach całego spotkania.

Mamy młoda kadrę, która musi łapać doświadczenie w piłce seniorskiej. Z czasem na pewno będzie to wyglądało lepiej bo wiadomo, że z wiekiem to doświadczenie wzrasta. Nie możemy jednak powielać błędów tylko musimy wyciągać wnioski.”

Komentarze