31 marca 2023

Wyjazdowe spotkanie drugiej drużyny

W sobotę na boisku w Wietrzychowicach swój mecz w ramach 16. kolejki brzeskiej A-klasy rozegra drugi zespół Okocimskiego Brzesko. Rywalem podopiecznych trenera Sebastiana Klimczyka będą Wiślanie Wola Przemykowska. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 11:00.

Wiślanie Wola Przemykowska obecnie plasuje się szóstym miejscu w ligowej tabeli mając na swoim koncie 28 punktów. Na te dorobek złożyło się dziewięć zwycięstw oraz jeden remis. Zespół na swoim koncie ma również pięć porażek, które doznał w meczach wyjazdowych. Jeśli chodzi o bilans bramkowy to wynosi on 51:37.

W ostatniej kolejce zespół trenera Józefa Stachowicza podzielił się punktami z LKS Uszew notując wynik 2:2. Strzelcami bramek w tym spotkaniu zostali: Józef Stachowicz, Arkadiusz Gwóźdź (Wiślanie) oraz dwukrotnie Piotr Pabian (LKS Uszew).

W rundzie jesiennej w meczu obu zespołów lepsi okazali się zawodnicy z Brzeska wygrywając na własnym stadionie wynikiem 3:2. Strzelcami bramek zostali wówczas Dawid Kurek, Michał Siudut oraz Karol Cichoński. Z kolei bramki dla Wiślan zdobyli: dwukrotnie Dariusz Caban.

Pozostałe spotkania 16. kolejki:

Wiślanie Wola Przemykowska Okocimski KS II Brzesko 1 kwietnia, 11:00
Pogórze Gwoździec 0-3 Temida Złota
(wo)
Olimpia Bucze Victoria Bielcza 1 kwietnia, 16:30
LKS Uszew Olimpia Kąty 1 kwietnia, 16:30
Tymon Tymowa Iva Iwkowa 2 kwietnia, 16:00
Jedność Paleśnica Spółdzielca Grabno 1 kwietnia, 15:30
LKS Gnojnik Kłos Łysa Góra 1 kwietnia, 16:30
Komentarze