24 marca 2023

Rezerwy: Z Victorią tylko trzy punkty

W sobotę podopieczni trenera Sebastiana Klimczyka rozegrają swój drugi mecz w rundzie wiosennej. Tym razem w meczu wyjazdowym drugi zespół Okocimskiego Brzesko uda się do Bielczy na mecz z miejscową Victorią. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 15:00.

Zespół Victorii rundę rewanżową nie zaczął tak jakby tego chcieli za równo kibice jak i sami zawodnicy. W pierwszym meczu zawodnicy trenera Zbigniewa Osieckiego ulegli w meczu wyjazdowym zawodnikom z Uszwi wynikiem 0:2. Bramkami w tym spotkaniu podzielili się Piotr Pabian oraz Daniel Golec, który otworzył wynik spotkania już w 2 minucie meczu.

Obecnie nasz najbliższy rywal plasuje się na 11 miejscu w tabeli mając na swoim koncie 9 punktów (3 zwycięstwa, 0 remisów, 11 porażek). Nie najlepiej wygląda również bilans bramkowy, który wynosi 10:36.

W ostatnim meczu obu zespołów lepsi okazali się „piwosze”, którzy pokonali na własnym terenie Victorię wynikiem 6:0. Strzelcami bramek zostali wówczas: Raul Kotarba, Damian Boroń, Marcel Kubala oraz dwukrotnie Dawid Kurek. Do siatki trafił również Łukasz Nowak, który zanotował trafienie samobójcze.

Komentarze