16 marca 2023

Okocimski wraca do historycznego herbu

Obecny rok 2023 z pewnością na stałe zapisze się na kartach historii Okocimskiego Brzesko i to nie tylko ze względu na walkę o utrzymanie zespołu na szczeblu czwartoligowym, ale ze względu na 90-lecie istnienia Klubu. Przez te wszystkie lata Okocimski stworzył historię, której nie powstydziłby się niejeden kibic. Mimo, że zespół nigdy nie zagrał na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, to niejednokrotnie dał swoim kibicom ogrom emocji i powodów do radości.

Klub z Okocimskiej 34 przez te wszystkie lata wychował niejedno pokolenie zawodników oraz trenerów. W swojej historii miał również gorsze chwile jednak i w tych momentach zawsze wychodził obronną ręką. Dziś możemy cieszyć się z 90-lecia istnienia naszego Klubu, który w swoich strukturach ma ponad 300 dzieci i młodzieży, która trenuje i spełnia swoje marzenia.

Obchody 90-lecia przed nami, a jednym z ich elementem jest powrót do historycznego Herbu, który równo 20 lat temu został zmieniony na ten, który do tej pory używany był przez Klub. Obecny Zarząd uchwałą postanowił przywrócić herb, który tworzył i nadal będzie tworzyć historię Okocimskiego Brzesko.

Od teraz historyczny herb będzie oficjalnie używany przez Klub oraz drużynę seniorów.

 

Komentarze