13 marca 2023

Akademia: Młodziki 2011 na turnieju Podhale CUP

W miniony weekend zespół trenera Arkadiusza Śliwy wziął udział w dwudniowym turnieju Podhale CUP, który rozegrany został na obiektach w Rabce Zdrój. Zawodnicy AP CANPACK Okocimski Brzesko rozegrali łącznie osiem spotkań, kończąc ostatecznie turniej na piątym miejscu.

W turnieju wzięło udział 20 zespołów z rocznika 2011. Zespoły zostały podzielone na cztery grupy, które w sobotę rozegrały pierwszy etap rozgrywek. Podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy rywalizowali w gr. A, w której znaleźli się: Ziomki Rzeszów I, Młodzik Radom, Wisłoka Dębica oraz Orzeł Sidzina Kraków. „Biało-zieloni” ostatecznie zajęli pierwsze miejsce w grupie notując 10 punktów na swoim koncie. Wynik ten zagwarantował zespołowi udział w rundzie finałowej, który rozegrany został w niedziele 12 marca. Po rozegraniu sobotnich meczy zespół udał się na zasłużony odpoczynek spędzając wolny czas na Termach w Szaflarach.

Tabela gr. A
1. AP CANPACK Okocimski Brzesko 10 pkt
2. Ziomki Rzeszów I 9 pkt
3. Młodzik Radom 5 pkt
4. Wisłoka Dębica 4 pkt
5. Orzeł Sidzina Kraków 0 pkt

Wyniki sobotnich spotkań:
Wisłoka Dębica – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:2
bramki: Seweryn Sowa, Mikołaj Kawa.

Ziomki Rzeszów I – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:1
Bramka: Jakub Pacura.

Orzeł Sidzina Kraków – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:3
Bramki dla OKS: Seweryn Sowa, Hubert Śliwa, Mikołaj Kawa.

AP CANPACK Okocimski Brzesko – Młodzik Kraków 3:3
Bramki dla OKS: Seweryn Sowa x3.

W rundzie finałowej „biało-zieloni” rozegrali również cztery spotkania mierząc się tym razem z takimi zespołami jak: Podhale Nowy Targ, Stał Łańcut, Ziomki Rzeszów I oraz KS Łomniki. Niestety zwodnicy nie powtórzyli swojej dyspozycji z soboty notując w niedzielnych rozgrywkach 4 porażki. Ostatecznie AP CANPACK Okocimski Brzesko zakończył zmagania na 5 miejscu.

Wyniki niedzielnych spotkań:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Podhale Nowy Targ 0:5
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Zionki Rzeszów I 0:2
Stał Łańcut – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:0
AP CANPACK Okocimski Brzesko – KS Łomniki 0:2

Kadra: Kacper Guzik, Arkadiusz Wąs, Krzysztof Drużkowski, Aleksander Rogóż, Dawid Jurkiewicz. Mikołaj Kawa, Arkadiusz Latocha, Karol Polek, Jakub Pacura, Bartłomiej Pabian, Aleks Florek, Seweryn Sowa, Hubert Śliwa.

 

Komentarze