9 lutego 2023

Porażka z Puszczą II Niepołomice

W środowy wieczór na sztucznym boisku w Staniątkach zespół prowadzony przez trenera Sebastiana Sępka rozegrał swój czwarty mecz kontrolny w okresie zimowym. Rywalem „Piwoszy” była druga drużyna Puszczy Niepołomice, który zwyciężyła wynikiem 3:2. Bramki, które dały wygraną ekipie z Niepołomic zdobyli: Kacper Tatko, Oliwer Bogusławski oraz Dawid Kutermak, z koli autorami bramek dla „biało-zielonych” zostali: Mateusz Cięciwa oraz Chawkat Zakareya.

Szkoleniowiec „Piwoszy” podczas spotkania miał do dyspozycji 19 zawodników. Jako pierwsi na boisko wybiegli młodzi zawodnicy, którzy w poprzedniej rundzie spędzili czas na grze w drugiej drużynie Okocimskiego. Jeszcze do przerwy zawodnicy z Niepołomic wykorzystali indywidualne błędy naszych chłopców, zdobywając trzy gole.

Obraz gry zmienił się zdecydowanie w drugiej połowie meczu. Wprowadzone zmiany dały rezultat w postaci zdobytych dwóch bramek, których autorami zostali Mateusz Cięciwa oraz Chawkat Zakareya. Okocimski mógł pokusić się o bramkę wyrównującą, a nawet gola zwycięskiego, jednak w ostatnim etapie akcji zabrakło precyzji oraz skuteczności.

Druga połowa obfitowała w ofensywne zapędy Okocimskiego, które niejednokrotnie sprawiały problemy obrońcą Puszczy. Zawodnicy nie dopuścili również do straty kolejnych bramek, mądrze grając w strefie obronnej.

Sparing nr 4
Puszcza II Niepołomice – Okocimski Brzesko 3:2
Bramki: Kacper Tatko, Oliwer Bogusławski, Dawid Kutermak – Mateusz Cięciwa, Chawkat Zakareya.

Okocimski KS: Miłosz Żmudzki – Piotr Czerwiński, Igor Uryga, Hubert Smulski, Raul Kotarba, Dominik Grochot, Michał Siudut, Oliwier Okas, zawodnik testowany I, Marcel Kubala, Dawid Kurek oraz zawodnik testowany II, Patryk Gawor, Chawkat Zakareya, Mateusz Cięciwa, Konrad Kuliszewski, Radosław Curyło, Bartłomiej Mochel, Kacper Ciuruś.