11 stycznia 2023

Okocimski rozpoczął przygotowania

We wtorek 10 stycznia na sztucznym boisku w Woli Rzędzińskiej odbył się pierwszy trening w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej sezonu 2022/2023 za równo pierwszej jak i drugiej drużyny Okocimskiego Brzesko. Zajęcia wyjątkowo w całości poprowadził szkoleniowiec drugiej drużyny Kamil Król, który miał do dyspozycji 19 zawodników. W tym gronie znalazło się również trzech zawodników testowanych, którzy przymierzani się do gry w barwach Naszego Klubu.

Wtorkowy trening zawodnicy rozpoczęli od intensywnej rozgrzewki, następnie przyszła pora na zajęcia z piłką oraz wprowadzenie poszczególnych schematów gry. Zajęcia zakończyły się krótką gierką wewnętrzną. Swoje miejsce na boisku mieli również bramkarze, którzy pod okiem trenera Jarosława Paleja  mogli wykazać się swoimi umiejętnościami.

Mimo, że pierwszy trening odbył się we wtorek to zawodnicy po raz pierwszy w okresie przygotowawczym spotkali się w poniedziałek 9 stycznia. Wówczas po spotkaniu w budynku klubowym zawodnicy udali się na halę sportową „Zielonka”, na której odbyły się testy wydolnościowe.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz sparingowy Okocimski rozegra 21 stycznia mierząc się z Tarnovią Tarnów. Spotkanie to rozegrane zostanie o godz. 13:00 na sztucznym boisku w Woli Rzędzńskiej.

Komentarze