28 października 2022

Wierchy Rabka Zdrój kolejnym rywalem

Przed Okocimskim Brzesko już tylko trzy spotkania, w których zespół może poprawić swoją zdobycz punktową. Pierwszą okazję ku temu zawodnicy trenera Sebastiana Sępka będą mieli już w najbliższą sobotę 29 października mierząc się na własnym stadionie z Wierchami Rabka Zdrój. Spotkanie to rozegrane zostanie o godzinie 11:00 na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku.

Ekipa z Rabki Zdrój obecnie znajduje się na siódmym miejscu w tabeli, mając na swoim koncie 21 punktów. Na ten dorobek punktowy złożyło się 6 zwycięstw oraz 3 remisy. Zespół doznał także pięć porażek, w tym dwie w meczach wyjazdowych. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Karola Niewolika musieli uznać wyższość Limanovii Limanowa, która pokonała Wierchy wynikiem 4:2. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli: Paweł Matras, Kamil Kurczab oraz dwukrotnie Paweł Pławecki. Gole dla zespołu z Rabki Zdrój zanotowali z kolei Tomasz Dudek oraz Arsen Bandarenka, który zanotował trafienie samobójcze.

Ubiegłotygodniowa porażka była dla zespołu z Rabki drugą przegraną z rzędu. W obu tych meczach drużyna straciła aż 9 bramek strzelając przy tym cztery gole. Zespół Okocimskiego swoją szansę na pokonanie rywali może szukać w pierwszych piętnastu minutach za równo pierwszej jak i drugiej połowy. To właśnie wtedy Wierchy tracą najwięcej bo po 6 bramek. Z kolei w ostatnich minutach gry zawodnicy Wierchów są najbardziej skuteczniejsi strzelając swoim rywalom 10 bramek.

W ostatnim meczu pomiędzy oba zespołami zanotowano wynik bezbramkowy. Spotkanie to rozegrano 14 maja na stadionie w Brzesku.