24 października 2022

Akademia: Waleczni juniorzy młodsi

W sobotę bardzo ciekawe widowisko zafundowali juniorzy młodsi, którzy na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 podejmowali Sandecję Nowy Sącz. Podopieczni trenera Tomasza Rogóża jeszcze przed przerwą przegrywali 0:3, tracąc gole po trafieniach Patryka Peciaka, Edgara Pieńkusa oraz Jakuba Plata. Po przerwie mimo niekorzystnego wyniku zespół z Brzeska pokazał wolę walki i chęć zwycięstwa, niestety pomimo strzelonych bramek przez Mateusza Dziadowca oraz Karola Cieślę (dwie) zespół musiał uznać wyższość gości przegrywając 3:4.

Po 11. kolejkach AP CANPACK Okocimski Brzesko plasuje się na szóstym miejscu w tabeli mając na swym koncie 13 punktów.

Juniorzy młodsi (Małopolska I Liga)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Sandecja Nowy Sącz 3:4
Bramki: Karol Cieśla x2, Mateusz Dziadowiec – Patryk Peciak, Edgar Pieńkus, Jakub Plata, Konrad Krzyżak.

Okocimski KS: Franciszek Paździoch – Filip Bober, Piotr Broszkiewicz, Karol Cieśla, Szymon Kozieł, Kacper Maciejasz, Igor Martyna, Tomasz Mleczko, Kacper Sowa, Hubert Wągroda, Arkadiusz Zuzia oraz Mateusz Dziadowiec, Krzysztof Krupa, Nikodem Mgłosiek, Kamil Orzeł, Patryk Rabiasz, Brunon Turlej, Błażej Zaleński.