16 października 2022

Rezerwy nie do zatrzymania /FOTO/

W niedzielne popołudnie drugi zespół Okocimskiego Brzesko podejmował na własnym stadionie Tymona Tymowa. Spotkanie to zakończyło się pewnym zwycięstwem podopiecznych trenera Kamila Króla, którzy wygrali 4:1. Strzelcami bramek w tym meczu podzielili się Dawid Kurek oraz Marcel Kubala, którzy zanotowali po dwa trafienia.

Obecny dorobek zespołu z Brzeska to 28 punktów co pozwala na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli. Ponadto drugi zespół Okocimskiego jest jedyną ekipą w lidze, która nie doznała porażki notując 9 zwycięstw oraz jeden remis.

Kamil Król (trener Okocimskiego Brzesko): -„Z całym szacunkiem dla rywala, ale moja Drużyna powinna wygrać ten mecz zdecydowanie wyżej. Zawsze chcemy grać w piłkę i staramy się stworzyć dobre widowisko, zbudować dużo składnych akcji. Szkoda, że znowu nie udało się strzelić więcej bramek bo okazji ku temu było sporo. Dziękuję mojemu zespołowi za kolejny dobry mecz.”

Rezerwy (Brzeska A klasa)
Okocimski II Brzesko – Tymon Tymowa 4:1
Bramki dla OKS: Dawid Kurek x2, Marcel Kubala x2.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Dawid Kurek, Maciej Węgrzyn, Maciej Smagacz (46′ Marcel Kubala), Radosław Curyło, Patryk Jawień (46′ Damian Boroń), Bartłomiej Mochel, Igor Uryga (46′ Sebastian Pasek), Hubert Smulski, Piotr Pitaś, Karol Cichoński.

Komentarze