15 października 2022

MTM Budownictwo nowym sponsorem Okocimskiego!

Miło nam poinformować, że do grona sponsorów Okocimskiego Brzesko dołączyła Firma MTM Budownictwo. Umowa sponsorska dotyczy wsparcia finansowego pierwszej drużyny seniorów, która walczy na boiskach czwartoligowych.

Zarząd Klubu dziękuje w imieniu pierwszej drużyny za wsparcie oraz zaufanie jakim obdarzyła zawodników Firma MTM. Wierzymy, że dzięki podjęciu współpracy będziemy mogli stworzyć jeszcze lepsze warunki do trenowania i osiągania coraz to lepszych wyników.

MTM BUDOWNICTWO to spółka powstała w 2010 roku, działająca
w szeroko pojętym sektorze budownictwa na terenie całej Polski, świadcząca zarówno usługi kompleksowej realizacji robót budowlano-montażowych jako Generalny Wykonawca Inwestycji jak i bezpośredniego wykonawstwa robót budowlanych, w szczególności w zakresie budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej, mieszkaniowego, a także infrastrukturalnego.
Atutem Spółki jest kadra inżynieryjno-techniczna z wieloletnim doświadczeniem przy realizacji często trudnych i wymagających inwestycji, posiadająca wszelkie wymagane prawem uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Zarówno osoby będące udziałowcami Spółki jak i zatrudniona kadra kierownicza oraz liczne grono pracowników fizycznych posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i jest przygotowana do sprostania nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom swoich Klientów.
MTM Budownictwo w trakcie swojej działalności zrealizowała kilkadziesiąt inwestycji budowlanych zarówno dla inwestorów z sektora zamówień publicznych jak i prywatnych zleceniodawców, za które uzyskała pozytywne referencje – zdobywając tym samym bezcenne doświadczenie.
Dzięki temu MTM Budownictwo może realizować kontrakty o dużym stopniu złożoności, przy spełnieniu wysokich wymagań jakościowych i terminowych, od początku – włącznie z procesem planowania i projektowania – do końca inwestycji, w tym również w zakresie złożonych obiektów technologicznych.

MTM Budownictwo oprócz swojej podstawowej działalności gospodarczej zaangażowana jest, poprzez czynne wsparcie, w wiele inicjatyw o charakterze społecznym, kulturalnym czy też sportowym, za co na przestrzeni ostatnich lat przyznano jej szereg wyróżnień.

Komentarze