26 września 2022

Zapowiedź: Powtórzyć wynik z poprzedniego sezonu

Nietypowo bo w poniedziałek swój ligowy mecz rozegra zespół trenera Jarosława Ulasa. W spotkaniu 10. kolejki IV ligi Małopolskiej Okocimski Brzesko uda się do Niecieczy na mecz z pierwszoligowymi rezerwami Bruk-Bet Termalica. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 17:00 w Niecieczy.

Drugi zespół Niecieczy obecnie plasuje się na drugim miejscu w tabeli mając na swoim koncie 22 punkty (7 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka). W ostatniej kolejce podopieczni trenera Waldemara Dzierżanowskiego pewnie pokonali Limanovię Limanowa zwyciężając 4:1. Zwycięskie bramki w tym spotkaniu zdobyli: Dominik Cabała, Roman Gergel, Vlastimir Jovanović oraz Bruno Wacławek. Honorowego gola dla gospodarzy zanotował z kolei Paweł Pławecki zdobywając gola w 73 minucie meczu.

Mimo drugiego miejsca w tabeli zespół z Niecieczy może pochwalić się najlepszym bilansem bramkowym w lidze, który wynosi 34:11. W głównej mierze zawodnikami, którzy odpowiadają za zdobywanie bramek są Roman Gergel oraz Bruno Wacławek. Pierwszy z nich ma na swoim koncie siedem trafień, z kolei Bruno ma o jedną bramkę mniej. Dobrą skutecznością popisuje się także Vlastymir Jovanović, który obecnie zatrzymał się na pięciu bramkach.

W ostatnim meczu obu zespołów lepsi okazali się być „Piwosze”, którzy pokonali Niecieczan wynikiem 2:1. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli wówczas Dawid Lizak oraz Bartłomiej Mochel. Z kolei jedynego gola dla miejscowych zanotował Szymon Dara, pokonując Piotra Zagórowskiego w 79 minucie meczu.

Informacje w skrócie:
Miejsce w tabeli: 2
Ilość punktów: 22
Najlepszy strzelec: Roman Gergel (7)
Najwięcej żółtych kartek: Łukasz Gajda (3)
Najwyższa wygrana: 7:1 Beskid Andrychów
Najwyższa porażka: 1:3 Słomniczanka Słomniki

Komentarze