19 września 2022

Rezerwy z kolejną wygraną

W niedzielne przedpołudnie zespół trenera Kamila Króla podejmował na własnym stadionie drużynę Spółdzielca Grabno. Spotkanie to zakończyło się pewną wygraną gospodarzy, którzy wygrali wynikiem 5:2.  Strzelcami bramek dla drużyny Okocimskiego zostali Dawid Kurek, Hubert Smulski, Radosław Curyło oraz Maciej Węgrzyn, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Warto dodać, że w drugiej połowie rzut karny wybronił Bartłomiej Martyka.

Po 6. kolejkach drugi zespół Okocimskiego plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli mając na swoim koncie 16 punktów. W następnej kolejce drużyna uda się do Łysej Góry na mecz z miejscowym Kłosem.

Kamil Król (trener Okocimskiego Brzesko): -„Cieszy kolejne zwycięstwo, po pełnej dominacji w pierwszej połowie. Pod koniec drugiej połowy mieliśmy przestój co wykorzystali rywale strzelając nam dwie bramki. Wiadomo, że przy naszej taktyce często będziemy narażać się na szybkie ataki ze strony przeciwników. Mimo to musimy lepiej zareagować na sytuację boiskowe. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji bo spokojnie mogło się skończyć dwucyfrowym wynikiem. Zawodnicy muszą sobie zdać sprawę, że grają w Okocimskim i cały czas trzeba być skoncentrowanym.”

Rezerwy (Brzeska A klasa)
Okocimski II Brzesko – Spółdzielca Grabno 5:2
Bramki: Węgrzyn Maciej x2, Kurek Dawid, Smulski Hubert, Curyło Radosław

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka, Igor Uryga, Radosław Curyło, Hubert Smulski, Raul Kotarba, Michał Siudut, Patryk Jawień, Damian Boroń, Maciej Węgrzyn, Sebastian Pasek, Dawid Kurek oraz Jakub Żurawski, Karol Cichoński, Mateusz Mendelewski.

 

Komentarze