11 września 2022

Jarosław Ulas o meczu z Unią Oświęcim

Jarosław Ulas (trener Okocimskiego Brzesko): -„Jestem pełen podziwu dla zawodników bo zdołali się podnieść po tych wszystkich niepowodzeniach i wygrać mecz na trudnym terenie z bardzo dobrą drużyną. Trzy punkty bardzo nas cieszą i uważam, że z przebiegu meczu zasługiwaliśmy na to zwycięstwo.

Sam mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny dążyły do wygranej i miały swoje sytuacje. My zagraliśmy z pasją i wielkim zaangażowaniem w składzie, który zdominowała młodzież. Nie odpuszczaliśmy żadnej piłki, staraliśmy się atakować wysoko i jedna z takich akcji przyniosła nam bramkę. Mieliśmy 2-3 sytuacje stuprocentowe. Następnym razem musimy być bardziej skuteczni.

Po kompletnie nieudanym meczu z Niedzieliskami zdecydowałem się nie zabrać kilku doświadczonych zawodników na mecz z Unią Oświęcim. Musiałem wprowadzić trochę świeżej krwi i pobudzić tą drużynę. Ta decyzja nie wszystkim się spodobała ale wszystko co robię, robię dla dobra zespołu. Nikogo nie skreślam, wysyłam tylko sygnał do wszystkich zawodników, że nazwiska nie grają. Nie wiem czy te zmiany były kluczowe, ale mecz wygraliśmy więc pewne odpowiedzi nasuwają się same. Nic tak nie rozwija drużyny jak rywalizacja na pozycjach i ciężka praca na treningach.”

Komentarze