5 września 2022

Rezerwy nadal zwycięskie

Druga drużyna Okocimskiego Brzesko nie zatrzymuje się. W swoim czwartym meczu w Brzeskiej A klasie zespół odniósł czwarte zwycięstwo pokonując tym razem Olimpię Kąty wynikiem 5:0. Autorami bramek w tym spotkaniu zostali: dwukrotnie Dawid Kurek, Oliwier Okas, Maciej Węgrzyn oraz Sebastian Pasek. 

Po 4. kolejkach rezerwy Okocimskiego Brzesko  znajdują się na pierwszym miejscu w tabeli mając na swoim koncie 12 punktów. Nie źle prezentuje się również bilans bramkowy, który wynosi 20:2.

Rezerwy (Brzeska A klasa)
Okocimski II Brzesko – Olimpia Kąty 5:0(2:0)
Bramki: Dawid Kurek x2 , Oliwier Okas, Maciej Węgrzyn, Sebastian Pasek.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka, Radosław Curyło, Piotr Pitaś, Hubert Smulski, Daniel Kaciczak, Dominik Grochot, Maciej Węgrzyn, Michał Siudut, Damian Boroń, Oliwier Okas, Dawid Kurek oraz Patryk Jawień, Sebastian Pasek, Raul Kotarba, Karol Cichoński, Igor Uryga, Patryk Gawor, Kamil Marecik.

Kamil Król (trener Okocimskiego): -„W dniu dzisiejszym nie pozwoliliśmy na zbyt dużo przeciwnikowi. Cały czas chcemy grać w piłkę, dominować, tworzyć sytuację i cieszyć się gra, a przy tym rozwijać się i pukać do drzwi pierwszej drużyny. Jest jeszcze dużo rzeczy do poprawy, żeby nasza gra wyglądała jak najlepiej. Gratuluję chłopakom kolejnego zwycięstwa.”

Komentarze