21 sierpnia 2022

Jarosław Ulas o sobotnim meczu

Jarosław  Ulas (trener Okocimskiego Brzesko): -„Na pewno bramka, którą straciliśmy tuż na początku drugiej połowy nas nie podbudowała. Zbyt łatwo tracimy bramki i to po prostych błędach, które skrupulatnie wykorzystuje rywal. Uważam, że przegraliśmy zasłużenie, ale trzech bramek można było spokojnie uniknąć. Niestety taka jest piłka, ale jednocześnie zdawaliśmy sobie świadomości z jakości zawodników grających w Wiślanach.

Zabrakło dziś strzałów z dystansu, cały czas nad tym pracujemy, uczulam zawodników by próbowali właśnie takiego rozwiązania. Niestety nie przekłada się to na mecz, a wiadomo, że po takich akcjach można zdobyć bramki. Na pewno nie była to przyczyna porażki, a jest za to zdecydowanie elementem do poprawy.

Pewne seria spotkań bez porażki na własnym stadionie się zakończyła. Jednak samo spotkanie mogło się trochę inaczej ułożyć. Pierwsza połowa była nie zła w naszym wykonaniu. Fajnie się broniliśmy i nawet kilka razy udało się wyjść z kontrą, a właśnie taki plan był na ten mecz. W drugiej połowie plan legł w gruzach bo dostaliśmy szybko pierwszą bramkę, a chcieliśmy podtrzymać postawę z pierwszej połowy i w końcowej fazie meczu zagrać bardziej ofensywnie.”

Komentarze