20 sierpnia 2022

Konrad Kuliszewski przed meczem z Wiślanami

Sobotnie spotkanie będzie wyjątkowe dla Konrada Kuliszewskiego, zawodnik Okocimskiego przebywał w zespole z Jaśkowic nieprzerwanie od runy wiosennej sezonu 2014/2015 aż do sezonu 2021/2022. W tym czasie razem z zespołem występował na szczeblu trzecio jak i czwartoligowym. Po rozstaniu z Wiślanami Konrad zasilił szeregi Okocimskiego stając sie czołowym zawodnikiem zespołu.

„W Jaśkowicach spędziłem bardzo fajny okres, stworzyła sie fajna drużyna, która była bardzo dobrze zarządzana. Musze przyznać ze Prezes zna się na piłce, sprowadzając co roku bardzo dobrych zawodników.  Wszystko to jest na pewno budowane z głową i na odpowiednich zasadach. Zarząd stara się nie wymieniać całej kadra tylko zawsze zostawia człon zespołu. Do tego dokonuje kosmetyczne zmiany wzmacniając drużynę. Nie ukrywam, że dla mnie to sentymentalne spotkanie ale chcemy sie w tym meczu pokazać z jak najlepsze strony i walczyć o pełną pule.

Wiślanie mają bardzo dobrą i za razem wyrównaną kadrę z mocną ławką rezerwowych. Uważam, że w przeciągu całego sezonu będą zdobywać dużą ilość punktów. My jesteśmy wstanie z z nimi nawiązać równorzędną walkę tylko musimy zachować pełna koncentrację i wykorzystać nasze mocne strony. Na pewno skupimy sie na grze z kontry próbując przez to stworzyć sytuacje podbramkowe, które przełożą sie na zdobycze bramkowe.”

Komentarze