9 sierpnia 2022

Jarosław Ulas o meczu z Orłem Ryczów

Jarosław Ulas (trener Okocimskiego Brzesko): -„Mimo, że sezon zaczęliśmy od porażki to uważam, że w naszej grze było bardzo dużo pozytywów. Udało się nam szybo objąć prowadzenie, ale również szybko straciliśmy dwie bramki, które wynikały po naszych prostych błędach.

W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane, mieliśmy jeszcze dwie sytuację, w których mogliśmy pokusić się o strzelenie bramki, niestety nie udało się nam tego dokonać. Co do drugiej połowy to gospodarze mieli już lekką przewagę czego efektem była trzecia strzelona przez nich bramka. Mimo niekorzystnego wyniku walczyliśmy do końca, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, a nawet zdobyliśmy bramkę w samej końcówce meczu. Niestety zabrakło nam czasu na powalczenie o coś więcej.

Tak jak mówiłem, jest sporo pozytywów, ale czujemy również lekki niedosyt bo mogliśmy z tego z tego meczu wycisnąć trochę więcej.

Jeśli chodzi o nowych zawodników to ciężko mi oceniać ich po jednym meczu. Uważam, że będą to dobre transfery i chłopaki pomogą nam w walce w czwartej lidze.”

 

Komentarze