19 lipca 2022

Seniorzy rozpoczęli przygotowania

Po niespełna trzech tygodniach przerwy  zawodnicy Okocimskiego Brzesko wracają do treningów oraz przygotowań do nowego sezonu 2022/2023. Na pierwszych zajęciach trener Jarosław Ulas miał do dyspozycji 23 zawodników, wśród których znalazło się czterech testowanych zawodników. 

Podczas poniedziałkowego treningu zawodnicy mieli głownie zajęcia z piłkami, po których nastąpiła gierka wewnętrzna. Podczas okresu przygotowawczego zespół ma zaplanowane również trzy mecze sparingowe. Pierwszy z nich rozegrany zostanie już w najbliższą środę 20 lipca, mierząc się z zespołem Zjednoczeni Branice.

„Mimo, że dziś spotykamy się po raz pierwszy na zajęciach to zawodnicy w czasie wolnym mieli swoje indywidualne jednostki treningowe. Każdy z zawodników otrzymał cztery treningi indywidualne, które musiał wykonać w tym czasie. Od dziś działamy wspólnie i na sto procent przygotowujemy się do nowego sezonu. Wiemy co chcemy robić i mamy swój plan na nadchodzący sezon.

Na zajęciach na pewno będziemy się skupiać na kilku elementach gry m.in na przejściu z obrony do ataku bo uważam, że tu mamy dużo do poprawy. Trenować będziemy również stałe fragmenty gry, które również nie najlepiej wyglądały w poprzednim sezonie.” – mówi trener Jarosław Ulas.

Mecze kontrolne:
20.07 godz. 19:00 Zjednoczeni Branice
22.07 godz. 19:00 GKS Drwinia
27.07 godz. 19:00 BKS Bochnia
30.07 Puchar Polski

Komentarze