20 czerwca 2022

Dominik Grochot o meczu z Tarnovią

Dominik Grochot (zawodnik Okocimskiego Brzesko): -„Uważam, że dzisiejszy mecz był dla nas niesamowicie ważny. Wiedzieliśmy, że Tarnovia będzie ciężkim przeciwnikiem, mimo to że znajdują się od nas niżej w tabeli.

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo kiepska. Źle weszliśmy w to spotkanie, baliśmy się pojedynków 1:1, co też skutkowało dużą ilością strat. W przerwie trener uczulił nas na niektóre aspekty, które nas zmotywowały.  Efektem tego była druga połowa, w której uważam zdecydowanie lepiej się pokazaliśmy. Udało się na strzelić jedną bramkę, jednak szkoda że nie udało się w samej końcówce doprowadzić do remisu. Mam nadzieję, że pokażemy jeszcze na co nas stać.

Cieszę się, że trener Jarosław Ulas zwrócił na mnie uwagę. Uważam, że dzięki swojej motoryce i dynamice pokazałem, że warto na mnie stawiać. Udało mi się również ostatnio wystąpić w pierwszym składzie co zwieńczyłem dwiema strzelonymi bramkami. Nie ukrywam, że to spotkanie mnie bardzo podbudowało jak również rozmowy z zawodnikami, z którymi się zjednałem. Mam nadzieję, że będę dostawał co raz to więcej minut w nowej czwartej lidze.”