16 czerwca 2022

Ostatnie rozdanie w sezonie – przy Bandrowskiego w Tarnowie!

W najbliższą, sobotę 18 czerwca piłkarze Okocimskiego Brzesko rozegrają ostatnie spotkanie w sezonie 2021/22 JAKO IV ligi gr. Wschodniej. Będzie to wyjazdowa potyczka z Tarnovią. Początek spotkania o godz. 17:00 na Stadionie przy ul. Bandrowskiego 9

Po ostatniej wygranej Piwoszy bilans meczy bez porażek wzrósł do ośmiu kolejnych spotkań. W minioną środę podopieczni trenera Jarosława Ulasa pokonali na własnym Stadionie Watrę Białka Tatrzańska 2:0, po dwóch trafieniach Dominika Grochota.

W ostatniej 34 kolejce Piwosze zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z Tarnovią, która straciła szanse na utrzymanie w IV lidze, i od nowego sezonu bedzie wystepować w gronie piątoligowców. Po 33 kolejkach zespół Tarnovii zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 43 punktów, na co złożyło się 13 zwycięstw, 4 remisy oraz 16 porażek.

W ostatniej kolejce drużyna naszych najbliższych rywali przegrała wyjazdowe spotkanie z Glinikiem Gorlice 4:1 czym gorlicki zespół zapewnił sobie utrzymanie w nowej IV lidze.

Atutem Tarnovii, z pewnością jest gra na własnym Stadionie. Podopieczni trenera Wojciecha Gucwy przegrali tylko 3 domowe spotkania (9 zwycięstw)

Najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu jest Bartosz Tokarczyk, który w lidze zdobył 12 bramek.

W rundzie jesiennej w spotkaniu rozgrywanym w Brzesku Piwosze pokonali zespół Tarnovii 1:0 po bramce Mateusza Cięciwy. Zawodnicy Okocimskiego z pewnością będą chcieli pójść za ciosem i powalczą o pełną pulę w ostatni spotkaniu sezonu 2021/22

Przypominamy iż decyzją Zarządu MKS Tarnovia, mecz odbędzie się bez udziału kibiców Okocimskiego Brzesko

 

Komentarze