15 maja 2022

Akademia: Liga Orlików

W sobotnie przedpołudnie drużyna Orlików 2011 rozegrała 2. kolejkę Ligi Orlików. Tym razem turniej rozgrywany był na boisku w Maszkienicach, gdzie rywalami naszych zawodników były: FA Wojnicz, Orlik Dębno oraz Sokół Maszkienice.

Podobnie jak w pierwszej kolejce trener Arkadiusz Śliwa wystawił dwie drużyny, które pokazały się z bardzo dobrej strony. Drużyna Biała tak jak przed tygodniem nie zaznała porażki, wygrywając wszystkie swoje spotkania. Z kolei drużyna Niebieska odniosła dwa zwycięstwa oraz jeden remis. Zespół doznał jednej porażki ze swoimi kolegami z Drużyny Białej.

Skład drużyny białej: Kacper Guzik, Sewery Sowa, Alex Szarliński, Aleksander Rogóż, Dawid Jurkiewicz, Mikołaj Kawa, Krzysztof Drużkowski, Arkadiusz Latocha.

Skład drużyny niebieskiej: Kacper Ciuruś, Karol Polek, Aleksander Lachowicz, Aleks Florek, Jakub Pacura, Ksawier Drużkowski, Kacper Białoskórski.

W poniedziałek drużyna trenera Arkadiusza Śliwy jedzie do Niecieczy na turniej Akademie Klasy Ekstra. A w przyszły weekend kolejna runda Ligi Orlików, która odbędzie się na boisku Orła Dębno.

Komentarze