1 maja 2022

Kolejna wygrana rezerw

Rezerwy Okocimskiego Brzesko nie zwalniają tempa i w swoim kolejnym meczu odnoszą bardzo ważne zwycięstwo, pokonując w meczu wyjazdowym Błękitnych Przyborów wynikiem 3:0. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli: Damian Boroń, Hubert Smulski oraz Mateusz Mendelowski.

Zwycięstwo cieszy tym bardziej, gdyż zespół trenera Kamila Króla pojechał na sto spotkanie w mocno okrojonym składzie. Mimo to zawodnicy zdołali zwyciężyć i dopisać kolejne trzy punkty. Obecnie  drużyna plasuje się na drugim miejscu w tabeli mając o jedno „oczko” mniej niż lider z Woli Przemykowskiej.

Kamil Król (trener Okocimskiego Brzesko): -„Spotkanie z Błękitnymi wygrywamy, ale musieliśmy się mocno napracować, żeby wygrać ten mecz. Nasi chłopcy musieli mocno fizycznie powalczyć z rosłymi i silnymi zawodnikami gospodarzy. Zwyciężyliśmy naszą jakością piłkarską bo byliśmy drużyna zdecydowanie lepsza i wynik mógł być dużo wyższy jak byśmy wykorzystali swoje sytuację. Dziękuję chłopakom za walkę i walczymy w kolejnym meczu.”

Rezerwy (Brzeska „B” klasa)
Błękitni Przyborów – Okocimski II Brzesko 0:3
Bramki: Damian Boroń, Hubert Smulski, Mateusz Mendelowski.

Okocimski KS: Karol Dzień, Bartosz Guzek, Hubert Smulski, Patryk Gawor, Krystian Bielak, Damian Boroń, Dawid Kurek, Kamil Król, Kacper Pawełek, Mateusz Mendelowski, Mateusz Dziadowiec.

Komentarze