1 maja 2022

Jarosław Ulas o meczu z Wolanią Wola Rzędzińska

Jarosław Ulas (trener Okocimskiego Brzesko): -„Myślę, że pierwsza połowa była dość wyrównana. Mieliśmy swoje sytuację do strzelenia bramek, a straciliśmy gola po kontrataku. Mimo to kontrolowaliśmy mecz i naprawdę wyglądało to z naszej strony bardzo dobrze. Uważam, że to co sobie założyliśmy przed tym spotkaniem to to wykonywaliśmy, a efektem tego był rzut karny.

Do przerwy było wynik 1:1 i wydawało się że jesteśmy wstanie to spotkanie wygrać, jednak druga połowa pokazał całkowicie coś innego. Po raz kolejny nie kryjemy po stałym fragmencie przez co tracimy bramkę, do tego czerwona kartkę i praktycznie było po meczu.

Stracona bramkę nie była po jakieś super akcji gospodarzy tylko po naszych błędach. Niestety brak koncentracji i konsekwencji w działaniu powoduje to, że przeciwnik strzela bramki. W wywalczeniu jakichkolwiek punktów nie pomogła również nasza kadra, bo kilku zawodników zeszła z boiska z kontuzjami.

Przed nami mecz z Metalem, na pewno dostaną w nim szansę gry zawodnicy, którzy do tej pory mniej grali. Kwestia tylko tego, żeby tą szanse wykorzystali bo na pewno stać nas w tym meczu na zwycięstwo i do tego będziemy dążyć. Jak można zauważyć nasze ostatnie wyniki nie są najlepsze, ale uważam, że nie z takich opresji wychodził Okocimski i musimy sie zjednoczyć i wygrać wtorkowe spotkanie.”