14 kwietnia 2022

Wyniki 1/8 Małopolskiego Pucharu Polski

W środę odbyły się prawie wszystkie mecze 1/8 Finału Małopolskiego Pucharu Polski. We wszystkich tych meczach padło aż 51 bramek, a najwięcej z nich miało miejsce w Słopnicach, gdzie miejscowy Sokół podejmował rezerwy Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Po 90 minutach gry widniał wynik 5:5 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka, jednak i ona nie zmieniła rezultatu meczu.  O losach spotkania przesądziły rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy z Niecieczy wygrywając 3:1. Na brak bramek nie narzekali również kibic, którzy udali się na spotkanie LKS Niedźwiedź – Podhale Nowy Targ. Tu bezapelacyjnym zwycięzcą został III-ligowiec, który wygrał wynikiem 10:0. Rezultatem 6:0 zakończy się z kolei spotkanie Orła Ryczów, który w meczu wyjazdowym pokonał Jordan Sum Zakliczyn.

Metal Tarnów – Wieczysta Kraków
(11) / zwycięzca meczu MKS Trzebinia – Glinik Gorlice –  Bruk-Bet Termalica II Nieciecza