20 marca 2022

Mateusz Pawłowicz o meczu z Kolejarzem Stróże

Mateusz Pawłowicz (trener Okocimskiego Brzesko): -” Ten mecz nie był dla mnie i zespołu niewiadoma. Niewiadoma był tylko wynik! Obserwuje zespół i widziałem od ponad dwóch tygodni, że idziemy w dobrym kierunku, pod kątem fizycznym i samej formy sportowej. Nie było tutaj przypadku. Przyjechał do Stróż dzisiaj monolit, ludzie skupieni tylko i wyłącznie na celu, a było to zdobycie 3 punktów.

Zamykamy drzwi od szatni, jestem ja i piłkarze skupieni na celu, razem musimy podnosić każdy mecz. Mamy pokorę i wszystko będzie poparte praca. Jestem dumny z moich piłkarzy, dali dzisiaj bardzo dużo, walczyli za siebie i to ich zwycięstwo i zasługa!

Zespół kolejarza miał w pierwszej połowie sytuacje plus rzut karny, którego nie wykorzystał. W drugiej połowie po naszej stronie sytuacji klarownych było dużo więcej od zespołu przeciwnego jak również kontrolowaliśmy to co dzieje się na boisku. Uważam, że byliśmy lepszym zespołem, zdobyliśmy 3 gole, i zasłużyliśmy na wygraną.

Obroniony karny mógł mieć wpływ na przebieg spotkania, był to końcowy fragment pierwszej połowy natomiast podejście piłkarzy w drugiej połowie, dyspozycja fizyczna, mentalna i piłkarska, sugeruje, że te gole i tak byśmy zdobyli, bo byliśmy skierowani na zwycięstwo.”

 

Autorem nagrania jest Piotr Kościółek.

Komentarze