15 lutego 2022

Akademia: Aktywny weekend Żaków

Intensywny weekend mieli zawodnicy trenera Konrada Kołodzieja, którzy w ciągu dwóch dni wzięli udział w dwudniowym Turnieju Smoka oraz w Brzeskiej Lidze Żaków.

Turniej Smoka rozgrywany był na hali Orła Piaski Wielkie, a w turnieju uczestniczyło łącznie 28 zespołów z Polski, Ukrainy oraz Rumuni. W przeciągu dwóch dni nasi zawodnicy rozegrali 12 meczów. W pierwszym dniu Żaki rywalizowały w fazie grupowej odnosząc sześć zwycięstw. Wyniki te pozwoliły drużynie na zajęcie pierwszego miejsca w grupie i zapewniły awans do „Ligi Mistrzów”, która rozegrana została w niedziele.

W fazie finałowej AP CANPACK Okocimski zanotował jedno zwycięstwo, trzy remisy oraz dwie porażki. Poziom grupy był bardzo wysoki oraz wyrównany. Ostatecznie Żaki zajęły 5 miejsce w turnieju.

W sobotę zespół prowadzony przez trenera Konrada Kołodzieja rywalizował również w Brzeskiej Lidze Żaków, w której rozegrał 4 mecze, odnosząc dwa zwycięstwa, remis oraz porażkę.

Wielkie brawa dla naszych małych zawodników, którzy kończą weekend z kolejnym cennym doświadczeniem, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

A już w najbliższą sobotę zespół rocznika 2013 rozegra sparing z Hutnikiem Kraków.

Wyniki Fazy Grupowej Turniej Smoka:
Nika Ivano – Frankivsk (Ukraina) – AP CANPACK Okocimski 2:4
Bronowianka Kraków – AP CANPACK Okocimski 0:8
KS Bieżanowianka – AP CANPACK Okocimski 1:10
Dufk Lider Czervonograd (Ukraina) – AP CANPACK Okocimski 1:4
AP CANPACK Okocimski – Barbal&Tabak Szkołka Piłkarska 8:0
AP CANPACK Okocimski – UNKS Olimpic Kraków 4:0

Wyniki Ligi Mistrzów Turniej Smoka:
AP CANPACK Okocimski – Orlęta Rudawa 0:1
AP CANAPCK Okocimski – DJSSH Dubno(Ukraina) 2:2
AP CANPACK Okocimski – Vołyń Lutsk(Ukraina) 1:1
AP CANPACK Okoicmski – APMT Limanowa 1:2
AP CANPACK Okocimski – Karpaty Lwów(Ukraina) 1:0
AP CANPACK Okocimski – Nika Ivano – Frankivsk (Ukraina) 2:2

AP CANPACK Okocimski:
Jakub Drużkowski, Jakub Stalmach, Maksymilian Marinković, Jan Świerczek, Mikołaj Szpil, Mateusz Piechowicz, Filip Piątek, Oliwier Kukla, Igor Szymczyk, Iwo Kasperski, Jakub Stróżak, Aleksander Żurek, Alan Kawa, Leon Kądziołka, Adrian Ropek, Kamil Dzieński.

Komentarze