13 lutego 2022

Orzeł Ryczów lepszy od Okocimskiego

W sobotę 12 kutego zespół Okocimskiego Brzesko rozegrał swój piąty mecz kontrolny przed startem rundy wiosennej sezonu 2021/2022. Rywalem podopiecznych trenera Mateusza Pawłowicza był przedstawiciel IV ligi gr. zachodniej – Orzeł Ryczów. Spotkanie to zakończyło się porażką „Piwoszy” , którzy ulegli 1:3. Jedynego gola w meczu zdobył Robert Ślęczka.

Sparing nr 5
Orzeł Ryczów – Okocimski Brzesko 3:1
Bramka dla OKS: Robert Ślęczka.

Okocimski KS: Piotr Zagórowski, Jarosław Ulas, Jakub Baran, Daniel Kaciczak, Robert Ślęczka, Konrad Kuliszewski, Sergiusz Kostecki, Krystian Bielak, Dominik Grochot, Sebastian Klimczyk, Dawid Lizak oraz Nikodem Śnieg, Oliwier Okas, Patryk Gawor, Bartłomiej Mochel, Hubert Smulski.

Podczas sobotniego spotkania szkoleniowiec Okocimskiego nie mógł skorzystać ze wszystkich swoich zawodników. Po za kadrą znaleźli się m.in. Konrad Fryś, Aleksander Ślęczka, Dariusz Sosnowski, Marcin Furmański oraz Piotr Czerwiński, którzy borykają się z drobnymi urazami.

Okrojona kadra z pewnością odbiła się nie tylko na końcowym wyniku ale również miała wpływ na poczynania boiskowe. Zespół z Brzeska przez całe spotkanie stworzył sobie raptem kilka sytuacji podbramkowych. Niestety w dalszym ciągu zespół boryka się ze skutecznością co z pewnością odbija się na końcowym wyniku. Jedynego gola w meczu dla podopiecznych trenera Mateusza Pawłowicza zdobył jeszcze w pierwszej połowie Robert Ślęczka, który doprowadził do remisu.

Dobrą okazję na strzelenie bramki miał również Konrad Kuliszewski, Dawid Lizak oraz Oliwier Okas. Niestety wszystkie próby zakończyły się strzałem niecelnym lub pewną interwencją bramkarza z Ryczowa.

Komentarze