9 lutego 2022

Podsumowanie obozu przygotowawczego juniorów młodszych

W ostatnim tygodniu ferii zespół juniorów młodszych przebywał na obozie przygotowawczym w Dębicy. Trener Tomasz Rogóż miał do dyspozycji siedemnastu zawodników, którzy mogli trenować na obiektach Wisłoki Dębica. Niestety z różnych względów czy to zdrowotnych czy osobistych nie wszyscy mogli wziąć udział w obozie.

Treningi odbywały się w 80% na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Ponadto  zespół miał do dyspozycji hale sportową, siłownię, orlika oraz basen. Podczas obozu zespół odbył 12 jednostek treningowych oraz rozegrał trzy mecze sparingowe z takimi zespołami jak: SMS Igloopol Dębica, DAP Dębica oraz SMSM Mielec.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Obóz przebiegł bez żadnych zakłóceń, można powiedzieć że cele, które sobie założyliśmy zostały zrealizowane. Poprzez ilość i intensywność treningów chłopcy na pewno poprawili swoje parametry motoryczne (wytrzymałość i siłę). Skupiliśmy się w dużej mierze nad taktyką i organizacją gry na pełnowymiarowym boisku, którego nam bardzo w Brzesku brakuje. Takie obozy też służą temu aby chłopcy się jeszcze bliżej poznali i byli jeszcze bardziej ze sobą zintegrowani na boisku i poza nim.”

Wyniki spotkań sparingowych:
AP CANPACK Okocimski Brzesko – SMS Igloopol Dębica (2006) 7:0
AP CANPACK Okocimski Brzesko– DAP Dębica 2:2
AP CANPACK Okocimski Brzesko – SMS Mielec 2:1

Komentarze