6 lutego 2022

Sobotni sparing z Limanovią

W sobotę 5 lutego zespół Okocimskiego Brzesko rozegrał swój czwarty mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej. Tym razem rywalem „Piwoszy” był ligowy rywal – Limanovia Limanowa. Spotkanie to rozegrane na sztucznej murawie w Limanowej zakończyło się pewną wygraną gospodarzy, którzy pokonali „Piwoszy” wynikiem 4:0. Bardzo dobrą skutecznością w meczu popisał się Palacz, który zdobył wszystkie cztery bramki.

Sobotnie zawodny rozegrane zostały w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Mocne opady śniegu oraz zalegający śnieg na płycie boiska uniemożliwiały obu zespołom przeprowadzenia składnych akcji. Mimo to lepiej w tych warunkach odnaleźli się zawodnicy z Limanowej, którzy jeszcze w pierwszej połowie zdobyli trzy gole.

„Piwosze” mimo niekorzystnego wyniku stworzyli sobie kilka klarownych sytuacji, jednak w przeciągu całego spotkania było ich jak na lekarstwo. Jeszcze w pierwszej połowie o bramkę mógł pokusić się Konrad Kuliszewski, jednak jego strzał minął światło bramki.

Najbliżej strzelenia gola był z koli Konrad Fryś, który po dośrodkowaniu Dawida Lizaka z rzutu rożnego skierował piłkę na poprzeczkę bramki. Honorowego gola mógł zdobyć wspomniany Lizak, jednak i on borykał sie z brakiem skuteczności.

Sobotni sparing wygrała zasłużenie drużyna z Limanovii, która wykazała się większą skutecznością oraz szybciej przystosowała się do panujących warunków jakie panowały podczas meczu.

Sparing nr 4
Limanovia Limanowa – Okocimski Brzesko 4:0
Bramki: Palacz x4.

Okocimski KS: (I połowa) Piotr Zagórowski – Marcin Furmański, Hubert Smulski, Aleksander Ślęczka, Daniel Kaciczak, Dominik Grochot, Jarosław Ulas, Sergiusz Kostecki, Bartłomiej Mochel, Konrad Kuliszewski, Dariusz Sosnowski.

II połowa: Nikodem Śnieg – Konrad Fryś, Jakub Baran, Bartosz Guzek, Patryk Gawor, Sebastian Klimczyk, Mateusz Cięciwa, Oliwier Okas, Robert Ślęczka, Dawid Kurek, Dawid Lizak.