31 stycznia 2022

Mateusz Pawłowicz o meczu z Unią Tarnów

Mateusz Pawłowicz (trener Okocimskiego Brzesko): – „Unia Tarnów to zespół z bardzo dużą jakością i muszę tu pochwalić trenera Radosława za bardzo dobre poukładanie zespołu. Uważam, że w pierwszej połowie byliśmy równorzędnym przeciwnikiem dla naszego rywala. Cieszę się, że to co ćwiczymy na treningach próbowaliśmy zastosować w meczu i fragmentami uważam, że dość dobrze to wyglądało.

Druga połowa pod tym względem była już gorsza w naszym wykonaniu. Ja się z kolei cieszę, że po raz kolejny mamy sparingu z zespołem lepszym na dzień dzisiejszy od mojego zespołu. Daje dużo lepszy materiał do analizy niż z całym szacunkiem gra z zespołem z ligi okręgowej, z którym wygralibyśmy przykładowo 5:0.

Po raz kolejny widzimy, że mamy problem ze skutecznością. Natomiast nie robiłbym obecnie z tego jakiegoś większego problemu. Kończymy styczeń w dobrych humorach, wykonując przez ten czas kawał dobrej roboty. Mamy przed sobą dalsze przygotowania oraz mamy plan aby każdy ten element, który obecnie nie do końca funkcjonuje poprawiać.

Przez ten czas, który trenujemy zawodnicy mają bardzo dobre podejście do treningów pracując na 100% swoich możliwości. To jest powód do zadowolenia, jedynie co może martwić to kontuzję, które się nam przytrafiają ale i z tym musimy sobie radzić. Zamykamy styczeń i określam ten czas jak najbardziej na plus. Graliśmy z zespołami z dużą jakością, a teraz przed nami kolejny miesiąc pracy. Uważam, że będzie to skutkowało tym, że z formą będziemy szli w górę.”

Komentarze