18 stycznia 2022

Akademia: Mecze Orlików 2011

W weekend Orliki Starsze 2011 Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski zostali zaproszeni przez trenera Unii Tarnów Sebastiana Grenia na rozegranie trójmeczu na sztucznym boisku w Tarnowie. Przeciwnikami naszych młodych piłkarzy były ekipy Unii Tarnów oraz Krakusa Nowa Huta. Każda z drużyn wystawiła po dwa zespoły, a mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym po 20 minut.

Arkadiusz Śliwa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Cieszę się że mogliśmy zagrać na świeżym powietrzu w super warunkach z mocnymi przeciwnikami. Widać było, że nasi przeciwnicy są bardziej ograni na dużym boisku. Moi zawodnicy starali się oraz byli mocno zaangażowani w grę. Mam nadzieję, że w niedługim czasie zaczniemy trenować na zewnątrz. Jak tylko pogoda pozwoli będziemy się starać jak najwięcej rozgrywać meczy sparingowych bo to dla tych chłopców w tym wieku najważniejsze żeby jak najczęściej grali.”

Skład: Kacper Guzik, Olek Rogóż, Krzysztof Drużkowski, Arkadiusz Latocha, Dawid Jurkiewicz, Kacper Ciuruś, Karol Polek, Karol Gicala, Hubert Górka, Jakub Pacura, Olek Lachowicz, Aleks Florek, Olgierd Brzyk.

Komentarze