16 stycznia 2022

Mateusz Pawłowicz o sobotnim sparingu

Mateusz Pawłowicz (trener Okocimskiego Brzesko): -„Oceniam dzisiejszy sparing jak najbardziej na plus. Cieszę się, że mogliśmy w tak dobrych warunkach zagrać mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem jakim z pewnością był zespół Cracovii. Jeśli chodzi o sam mecz to bardziej jestem zadowolony z pierwszej połowy ponieważ był wynik remisowy, mieliśmy również swoją sytuację by podwyższyć na 1:2. Jeśli chodzi o drugą część gry to tu uważam, że zespół gospodarzy był zdecydowanie lepszy i wygrał zasłużenie.

Rozegraliśmy dziś pierwszy sparing i wiemy nad czym mamy pracować, a dziś przekonaliśmy gdzie musimy poprawić naszą grę.

Mimo wysokiej porażki, uważam że mogliśmy się pokusić o strzelenie min. dwóch bramek. Gole które dziś straciliśmy były kuriozalne i to jest naszą bolączką, ponieważ nie tracimy bramek po pięknych akcjach rywali tylko sami sobie te bramki strzelamy. Dziś podarowaliśmy Cracovii kilka takich prezentów, których nie można było nie wykorzystać.

W okresie przygotowawczym chcemy uelastycznić nasz system grania. Mieliśmy wczoraj odprawę multimedialną na temat zachowań na boisku. Mamy dużo czasu żeby to wprowadzać i myślę że tylko i wyłącznie naszych zawodników to otworzy na kreatywne granie. Mam nadzieję, że będzie to skutkowało regularnym zdobywaniem punktów w rundzie jesiennej.”

 

Komentarze