14 stycznia 2022

Weekend z Okocimskim

Zbliżający się weekend zapowiada się bardzo interesująco pod względem występów zespołów Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski Brzesko. W sobotę na hali sportowej przy ul. Legionów Piłsudskiego 23 w Brzesku odbędzie się kolejny turniej V edycji CANPACK Okocimski CUP, w którym wystąpią zawodnicy z rocznika 2013. Z kolei w niedzielę będziemy gościć chłopców z rocznika 2012.

W sobotę czekają nas również zmagania w rozgrywkach futsalowcyh, a dokładnie eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U19, które rozegrane zostaną w Wieliczce. Podopieczni trenera Kamila Króla rywalizować będą w II fazie z takimi zespołami jak: Futsal Team Przeworsk, LKS Błyskawica Wyciąże oraz SMS Solne Miasto Wieliczka.

W weekend swoje mecze rozegrają również zawodnicy trenera Michała Kuliga, którzy wezmą udział w brzeskiej lidze halowej młodzików.

W sobotę nie będą również próżnować seniorzy Okocimskiego Brzesko, którzy rozegrają swój pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej sezonu 2021/2022. Sparingpartnerem „Piwoszy” będą rezerwy Cracovii Kraków, które obecnie zajmują pierwsze miejsce w III lidze gr. IV. Spotkanie to rozegrane zostanie na obiekcie Cracovia Trening Center w Rącznej o godzinie 13:00.

Komentarze