7 stycznia 2022

10 pytań do… Daniela Kaciczaka

Kontynuujemy naszą zabawę 10 pytań do…, w której tym razem udział wziął Daniel Kaciczak. Zachęcamy do zapoznania się z treścią krótkiego wywiadu.

1. Mecz, w którym grałeś i utkwił Ci w pamięci najbardziej?
– Debiut w Okocimskim przeciwko Rylovii Rylowa. Wynik wówczas nie był korzystny dla nas ponieważ przegrywaliśmy 1:3. W 65 minucie doczekałem się pierwszego debiutu w barwach klubu, ostatecznie spotkanie potoczyło się bardzo dobrze i wygraliśmy 4:3. Po moim podaniu padła bramka w samej końcówce spotkania co dało nam komplet punktów.

2. Najlepszy sezon w dotychczasowej karierze?
– Runda jesienna z sezonu 2020/2021 w barwach Naprzódu Sobolów. Zdecydowanie była dla mnie najlepsza, zaliczyłem wszystkie możliwe spotkania na dobrym poziomie.

3. Z którym trenerem najlepiej Ci się współpracowało?
– Ciężko wskazać jednego trenera z którym mi się dobrze współpracowało, ale bardzo cenię współpracę z Tobiaszem Stokłosą. Najdłużej trenowałem pod jego okiem, począwszy od młodzika pokonując następne szczeble aż do seniora.

4. Jak oceniasz szanse zespołu na awans do nowej IV ligi?
– Szanse są duże na awans do nowej IV ligi. Wszystko siedzi w naszych głowach bo umiejętności na pewno nie brakuje.

5. Co byś zmienił w swojej karierze?
– Przede wszystkim więcej bym pracował nad techniką i zacząłbym się samodoskonalić dużo wcześniej oraz zwrócił bym uwagę na treningi indywidualnie.

6. W którym klubie chciałbyś zagrać najbardziej?
– Bayern Monachium może się jeszcze uda 😉

7. Dlaczego piłka nożna?
– Piłką nożną interesowałem się od 6 roku życia co sprawiało mi wtedy i teraz wiele radości dodatkowo teraz daje mi to możliwość odcięcia się od życia codziennego.

8. Piłkarz, na którym się wzorowałeś?
– Od młodych lat oglądałem mecze i zachowania Cristiano Ronaldo, który był moim idolem. Sumienną i ciężką pracą osiągnął w piłce bardzo dużo sukcesów. Jego skuteczność była i jest na najwyższym poziomie co czyni go jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

9. Zawodnik, z którym najlepiej Ci się gra/ grało?
– Nie mam jednego zawodnika z którym dobrze mi się gra ale bardzo sobie cenię grę z Mateuszem Wawryką, który dał mi wiele wskazówek na boisku dzięki, którym mogłem się doskonalić i poprawiać swoje umiejętności oraz zachowania boiskowe.

10. Pasja poza piłką nożną?
– Moją pasją jest oczywiście piłka nożna, ale poza tym lubię w okresie zimowym jeździć na łyżwach oraz biegać. Przewija się także dużo innych sportów. Ale poza bajką sportową lubię oglądać filmy czy seriale z nie banalną fabułą i częstymi zwrotami akcji, których bym się nie spodziewał, jest to fajne dla zabicia czasu.

Komentarze