4 stycznia 2022

10 pytań do… Mateusza Stolarza

Kolejnym zawodnikiem, któremu zadaliśmy 10 pytań jest Mateusz Stolarz. Zapraszamy do zapoznania się z jego wypowiedziami.

1. Mecz, w którym grałeś i utkwił Ci najbardziej w pamięci?
– Mecz z Drwinią, z racji tego, że udało mi się wrócić po kontuzji i pomóc drużynie w ostatnim meczu sezonu, który dał nam utrzymanie w 4 lidze. Pamiętam też mecz z LKS Gnojnik, który zagwarantował nam zwycięstwo w lidze okręgowej. 

2. Najlepszy sezon w dotychczasowej karierze?
– Sezon w drugiej drużynie Okocimskiego, kiedy to skończyliśmy rozgrywki na pierwszym miejscu, a ja mogłem trenować regularnie z pierwszą drużyną, która wówczas występowała w 2 lidze.

3. Z którym trenerem najlepiej Ci się współpracowało?
– Bardzo dobrze współpracuje mi się z trenerem Pawłowiczem. Pozytywnie wspominam również pracę z trenerem Tomaszem Rogóżem w seniorach jak i w grupach młodzieżowych.

4. Jak oceniasz szanse zespołu na awans do nowej IV ligi?
– Szanse oceniam bardzo wysoko, jeśli utrzymamy poziom sportowy z rundy jesiennej to powinno nam dać spokojnie awans do nowej 4 ligi. Ale z racji tego, że drużyna cały czas się rozwija myślę, że stać nas na jeszcze wyższe miejsce w tabeli, niż to które obecnie zajmujemy.

5. Co byś zmienił w swojej karierze?
– Jest wiele takich rzeczy. Wydaje mi się, że więcej poświęciłbym czasu na treningi w czasach młodzieńczych.

6. W którym klubie chciałbyś zagrać najbardziej?
– Wisła Kraków, a z zagranicznych FC Barcelona.

7. Dlaczego piłka nożna?
– Od małego lubiłem sport, dlatego tata zapisał mnie na treningi do Okocimskiego i w ten sposób zrodziła się pasja do tej dyscypliny.

8. Piłkarz, na którym się wzorowałeś?
– Moim idolem z młodzieńczych lat był Ronaldinho.

9. Zawodnik, z którym najlepiej Ci się gra/ grało?
– Ciężko wymienić jedną osobę. Wszystkich chłopaków, z którymi przeszedłem przez wszystkie grupy młodzieżowe w Okocimskim i występuje z nimi do dzisiaj.

10. Pasja poza piłką nożną?
– Sport, podróże, dobry serial i gra na konsoli.

Komentarze