3 stycznia 2022

10 pytań do… Konrada Kuliszewskiego

Ruszamy z drugą edycją „10 pytań do…”. Pierwszym zawodnikiem, którego „wywołaliśmy do tablicy” został Konrad Kuliszewski. Zapraszamy do zapoznania się z jego wypowiedziami.

1. Mecz, w którym grałeś i utkwił Ci najbardziej w pamięci?
– Wygrany mecz w Skawinie z Motorem Lublin 4:3. Nikt nie dawał nam większych szans na zwycięstwo, a mimo wszystko udało się

2. Najlepszy sezon w dotychczasowej karierze?
– Sezon 2017/18 regularne występy w 3 lidze i kilka bramek. Po pierwszej rundzie w roli beniaminka zajmowaliśmy trzecie miejsce.

3. Z którym trenerem najlepiej Ci się współpracowało?
– Najdłużej miałem przyjemność współpracować z Trenerem Wojciechem Ankowskim. Jestem wdzięczny za cenne wskazówki oraz naukę.

4. Jak oceniasz szanse zespołu na awans do nowej IV ligi?
– Uważam że szanse są bardzo duże. Mamy wyjątkowych kibiców (wsparcie jest dodatkowym atutem), profesjonalnego Trenera, zarząd który nas wspiera, mocną kadrę. Tak naprawdę wszystko w naszych „nogach” i przede wszystkim głowach. Trzeba tylko utrzymywać koncentrację we wszystkich spotkaniach, a przede wszystkim w to wierzyć. Ja wierzę w to mocno.

5. Co byś zmienił w swojej karierze?
– Od dzieciństwa piłka nożna szła w parze z nauką. Nie chciałem nigdy tych 2 rzeczy zaniedbać. Wymagające studia kolidowały z podejmowaniem odważniejszych decyzji (np. wyjazdu do innego miasta). Może warto było w tym okresie podjąć więcej ryzyka. Poza tym wydaje mi się, że dawniej nie było aż takich możliwości promocji, niechętnie stawiano na młodych zawodników.

6. W którym klubie chciałbyś zagrać najbardziej?
– W Realu Madryt, może jeszcze zdążę:).

7. Dlaczego piłka nożna?
– Kocham ten sport, już w dzieciństwie kuzyn zaszczepił we mnie tę pasję. Podczas gry w piłkę jestem po prostu szczęśliwy. Piłka nożna daje bardzo dużo satysfakcji i wiele emocji.

8. Piłkarz, na którym się wzorowałeś?
-Zdecydowanie Luís Nazário de Lima Ronaldo, dlatego, że zawsze imponowała mi jego naturalna łatwość mijania rywali.

9. Zawodnik, z którym najlepiej Ci się gra/ grało?
– Ciężko mi wybrać jedną osobę.

10. Pasja poza piłką nożną?
– Fizjoterapia i moja narzeczona Kornelia :). W wolnych chwilach lubię gry planszowe oraz karciane. Wszystkie gry, w których jest element rywalizacji.

Komentarze